دوشنبه،۱۸تیر۱۳۹۷
کد: 172287

شأن و مقام شهید بیگلو در رسانه‌ها کمتر جلوه پیدا کرده‌/ رسانه‌ها در تبیین اندیشه‌های واقعی دوران دفاع مقدس گام‌ بردارند

 

بایرامی با بیان اینکه شأن و مقام این شهید گرانقدر (میثم محمدبیگلو)در رسانه‌ها کمتر جلوه پیدا کرده‌ و به مردم معرفی شده است خاطرنشان کرد:‌ امیدواریم با برگزاری چنین یادواره‌هایی بتوانیم گامی مهم در جهت تبلیغ و شناساندن چنین چهره‌های الهی دوران دفاع مقدس برداریم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان به اهمیت رسانه‌ها در نشر مؤثر فرهنگ‌ دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: قطعاً هر موضوعی برای نهادینه شدن در جامعه به ابزارهایی نیاز دارد که در دنیای امروز این قدرت در اختیار ابزارهای ارتباط جمعی و رسانه‌ها قرار گرفته است.

وی با بیان‌ این مطلب که اگر موضوعی در جامعه نهادینه شود حتی تا قرن‌ها نیز اثرگذاری خود را خواهد داشت عنوان کرد: رسانه‌ها می‌توانند با مؤلفه‌ها و ابزارهای قدرتمند خود در تبیین اندیشه‌های واقعی دوران دفاع مقدس و انتقال آن به نسل‌های بعدی گام‌های بزرگی بردارند.

بایرامی دفاع مقدس را مملو از رشادت‌های رزمندگان اسلام اعلام کرد و بیان داشت:‌ یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های دوران دفاع مقدس با سایر جنگ‌هایی که در اقصی نقاط جهان رخ می‌دهد تأثیر و جریان داشتن فرهنگ غنی و آموزه‌های ارزشمند اسلامی در بین رزمندگان است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان فرمایشات امام راحل در بیان ویژگی‌های دوران دفاع مقدس را متذکر شد و عنوان کرد:‌ به فرموده بنیانگذار انقلاب اسلامی دوران هشت سال دفاع مقدس در حقیقت برای رزمندگان اسلام همانند دانشگاه انسان‌سازی عمل کرد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان برگزاری یادواره سردار شهید میثم محمد بیگلو را مورد اشاره قرار داد و ابراز داشت:‌ این یادواره در ۲۱ تیر در گلزار شهدای رشت و با حضور سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی معاون راهبردی و اشراف فرماندهی معظم کل قوا برگزار می‌شود.

بایرامی با بیان اینکه شأن و مقام این شهید گرانقدر (بیگلو)در رسانه‌ها کمتر جلوه پیدا کرده‌ و به مردم معرفی شده است خاطرنشان کرد:‌ امیدواریم با برگزاری چنین یادواره‌هایی بتوانیم گامی مهم در جهت تبلیغ و شناساندن چنین چهره‌های الهی دوران دفاع مقدس برداریم./تسنیم

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت