پنج شنبه،۲۱تیر۱۳۹۷
کد: 172515
ماهی گرفتن از آب گل‌آلود!

نماینده پرحاشیه از «روایت مردم» شاکی شد

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی به مستند «روایت مردم» و راوی این مستند (حسین یکتا) حمله کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی به مستند «روایت مردم» و راوی این مستند (حسین یکتا) حمله کرد.

 غلامعلی جعفرزاده در گفت‌وگو با روزنامه ایران، به برنامه مستند «روایت مردم» (با گزارشگری حسین یکتا) حمله کرده و گفت: این مجموعه بی‌تدبیری صدا و سیماست که آنتن خود را دراختیار عده‌ای گذاشته که دنبال چیزی جز ماهی گرفتن از آب گل‌آلود نیستند.

کیهان نوشت: وی می‌گوید کاش می‌توانستیم رئیس صداوسیما را استیضاح کنیم اما توضیح نمی‌دهد که چرا کفایت طرح یک سوال درست از مدیران دولتی و وزرای مسئول درحوزه اقتصادی را ندارد.
او همچنین توضیح نداده که فردی جهادی مانند حاج حسین یکتا که ۷-۸ ماه است عمر خود را درمیان زلزله‌زدگان کرمانشاه می‌گذراند و به رنج‌ها و کمبودهای آنها رسیدگی می‌کند، چه ماهیگیری می‌تواند از رساندن گلایه‌های برحق مردم و فعالان اقتصادی به گوش دولتمردان داشته باشد؟

یادآور می‌شود چندی پیش برگزاری جشن تولد پرحاشیه توسط این نماینده مجلس، با اعتراضات گسترده در فضای مجازی مواجه شده بود./منبع: فارس

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت