شنبه،۶مرداد۱۳۹۷
کد: 173417

مشکلات را قبل از به خیابان ریختن مردم رفع کنید

 

امام‌جمعه موقت تهران، خطبه‌ها را اینطور پایان داد: «منتظر نباشید مردم به دلیل فشار اقتصادی به خیابان‌ها بریزند و خواسته‌های مشروع خود را مطالبه کنند و آنگاه شما بیدار شوید و اقدام مناسب کنید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور وظیفه دولت، مجلس و قوه قضائیه را در رفع مشکلات مردم، سنگین توصیف کرد و به طرح ۴ پیشنهاد خود به دولت پرداخت.

حجت‌الاسلام و المسلمین موحدی کرمانی گفت: پیشنهاد اول این است که فقط کالاهای اساسی باید با نرخ ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تهیه شود که عبارتند از دارو، مواد اولیه دارو، مواد غذایی، نهاده‌های دامی و سایر مایحتاج ضروری مردم.

موحدی کرمانی درباره پیشنهاد دوم خود به دولت تصریح کرد: راه‌حل، استقلال بانک مرکزی از قوه مجریه است. لزوم ترمیم و تغیر تیم اقتصادی کابینه، سومین پیشنهاد موحدی کرمانی به دولت بود.«گفته می‌شود برخی اعضای تیم اقتصادی کابینه سیاست‌های اقتصادی دولت را قبول ندارند. پذیرفتنی نیست از دولت چندصدایی در تصمیمات اقتصادی به گوش برسد؛ دولت باید صدای واحد اقتصادی داشته باشد.

لازم است از نیروهای جوان، فعال، همراه و یک‌صدا در تیم اقتصادی استفاده شود.

موحدی کرمانی با بیان اینکه اجازه ندهید در بین شما مسئولان پاک، افرادی خائن پیدا شوند و میلیاردها از بیت‌المال بدزدند و فرار کنند، تصریح کرد: با نظارت کامل و دقیق، جلوی این خطر را بگیرید. البته قوه قضائیه هم باید اشد مجازات را برای غارت‌گران بیت‌المال اعمال کند.

امام‌جمعه موقت تهران، خطبه‌ها را اینطور پایان داد: «منتظر نباشید مردم به دلیل فشار اقتصادی به خیابان‌ها بریزند و خواسته‌های مشروع خود را مطالبه کنند و آنگاه شما بیدار شوید و اقدام مناسب کنید. شما دولت تدبیر هستید؛ مشکلات اقتصادی را شناسایی و به دفع، قبل از رفع بپردازید./مشرق

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت