چهارشنبه،۱۷مرداد۱۳۹۷
کد: 174175
رسالت رسانه ها مهم و حساس است

جانبازی: رسانه های گروهی با اتخاذسیاست های درست و مدبرانه تبلیغات ناجوانمردانه دشمن را بی اثر سازند

 

فرماندار لاهیجان: رسانه های گروهی باید سیاست های درست و مدبرانه ای در مقابل این هجمه های ناصواب که علیه نظام اسلامی روا می شود، اتخاذ کنند و بتوانند تبلیغات ناجوانمردانه را بی اثر سازند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،هفدهم مردادماه سال ۱۳۷۷، شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی حین انجام وظیفه اطلاع رسانی به دست گروهک تروریستی طالبان در مزار شریف افغانستان به شهادت رسید و به همین مناسبت این روز از سوی شورای فرهنگ عمومی به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است. 

امیر جانبازی ظهر چهارشنبه به مناسبت روز خبرنگار در لاهیجان، این روز را به همه خبرنگاران تبریک گفت.

وی دربخشی از بیانات خود به نقش رسانه ها بویژه خبرگزاری جمهوری اسلامی در قبال هجمه های استکبار جهانی اشاره کرد و افزود: رسالت رسانه ها در قبال این هجمه های گسترده ای که در شرایط فعلی به نظام مقدس اسلامی وارد می شود، مهم و حساس است.
جانبازی تاکید کرد: رسانه های گروهی باید سیاست های درست و مدبرانه ای در مقابل این هجمه های ناصواب که علیه نظام اسلامی روا می شود، اتخاذ کنند و بتوانند تبلیغات ناجوانمردانه را بی اثر سازند.
سرپرست فرمانداری لاهیجان گفت: بهترین رسالت رسانه ها، اطلاع رسانی درست و آگاه کردن مردم از وقایع و اتفاقاتی که در سطوح محلی ، ملی و منطقه ای اتفاق می افتد؛ است و اخباری که منعکس می شود باید صادقانه باشد.
جانبازی با اشاره به گفت و گوی اخیر رئیس جمهوری با مردم که از سیمای ملی منتشر شد، افزود: تدبیر درست و هدایت مدبرانه ای که هم اکنون دولت در پیش گرفته ، قابل تقدیر است و به سهم خودم به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان لاهیجان، آن را ارج می نهم.
وی ادامه داد: همه شواهد نشان می دهد مسیر مدبرانه ای از سوی دولت برای اداره کشور در نظر گرفته شده و با در نظر داشتن سیاست ها و هدایت های رهبر مظم انقلاب، شرایط به سویی سوق می یابد که رفاه ، آسایش، آبادانی، عمران و پیشرفت برای ملت فراهم شود.
جانبازی در خاتمه سخنانش گفت: بر همین اساس در لاهیجان نیز در تلاش هستیم برنامه های دولت به اجرا گذاشته و امور مربوط به مردم، با تدبیر و مدبرانه پی گرفته شود و همه اهتمام مجموعه مدیریتی شهرستان، رفع مشکلات آحاد جامعه است.

منبع:ایرنا
نام *
پست الکترونیک *
وب سایت