چهارشنبه،۱۷مرداد۱۳۹۷
کد: 174189
امروز تمرین نکردیم

حسین ابراهیمی : بعید است هواداران به آنها اجازه دهند به رشت بیایند/ما اینجا داستان داریم

 

به خاطر مردم و هواداران به تبریز می رویم. اصلا معلوم نیست آقای نوین کجا است ، ما اینجا داستان داریم. با اتفاقاتی که سر سپیدرود آمده بعید است هواداران به آنها اجازه دهند به رشت بیایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، بازیکن تیم فوتبال سپیدرود گفت: برخی افراد مورد اعتماد واسطه شدند تا به تبریز برویم در غیر این صورت بازیکنان راضی به رفتن به تبریز نبودند.

حسین ابراهیمی  درباره حواشی پیش آمده برای اعضای تیمسپیدرود در هتل محل اقامت آنها در تهران پیش از سفر به تبریز گفت: پنج روز است ما را از خانواده هایمان دور کردند و در عوض روز آخر این رفتار را با ما دارند. بعد هم انتظار دارند سه تا گل به گسترش فولاد بزنیم. با این اردو فقط خود را تبرئه کردند و در اصل موضوع تغییری ایجاد نشد.

وی ادامه داد: این چه وضعیتی است که سپیدرود دارد. بازیکنان غیر بومی هم در رشت برای اقامت در هتل مشکل داشتند. این بازیکن با چه روحیه ای باید به مصاف سپاهان می رفت. برخی افراد مورد اعتماد واسطه شدند تا به تبریز برویم در غیر این صورت بازیکنان راضی به رفتن به تبریز نبودند.

این بازیکن افزود: به خاطر مردم و هواداران به تبریز می رویم. اصلا معلوم نیست آقای نوین کجا است ، ما اینجا داستان داریم. امروز تمرین نکردیم الان هم حرکت کنیم ۲ نصف شب به تبریز می رسیم. با این شرایط چه بازی قرار است برای تیم سپیدرود انجام دهیم؟ با این حال بازیکنان همگی هم قسم شدند، به عشق مردم رشت نتیجه بگیریم.

وی ادامه داد: با اتفاقاتی که سر سپیدرود آمده بعید است هواداران به آنها اجازه دهند به رشت بیایند. ما از ساعت ۱۱ در لابی هتل سرگردان بودیم. این چه وضعیتی است که برای ما درست کردند./میزان

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت