حالا روحانی به پارلمان می رود تا مطابق اصل ۸۸ قانون اساسی یکی از مهمترین رویدادهای سیاسی کشور را رقم بزند.
سوال از رئیس جمهور در واقع موضوع خاصی است که با توجه به شرایط حساس و. خطیر کشور نمایندگان مجلس، کارشناسان سیاسی و حتی رسانه ها باید دقت بیشتری درباره آن انجام دهند تا وحدت ملی آسیب نبیند.
امروز ایران اسلامی در مقابل بزرگترین دشمن خود یعنی استکبار جهانی به سرگردگی آمریکا قرار دارد و دشمنان در هر لحظه به فکر توطئه ای علیه ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند .
یکی از استراتژی های آمریکایی ها در طول سالهای اخیر از بین بردن امید مردم نجیب ایران است، تا بتوانند اعتماد عمومی را نسبت به انقلاب اسلامی کمرنگ تر کرده و به اهداف برنامه ریزی شده و شوم خود برسند.
نمایندگان مجلس به عنوان نمایندگان ملت قصد دارند سوالاتی از رئیس جمهور بپرسند اما به نظر می رسد این سوال و جواب باید به نفع تامین منافع عمومی کشور باشد و خدای نکرده باعث نشود انسجام ملی ضربه بخورد.
از سویی هم نمایندگان منافع کشور و ملت را باید در نظر گرفته و هم رئیس حمهور محترم باید در پاسخ های خود به جای اندختن تقصیر ها به گردن دیگران ، شفاف و درست و همچنان با امید پاسخ دهد.
مهمترین نکته در حال حاضر نقد منصفانه و عاقلانه است تا با همکاری و همیاری تمامی مسئولان کشور جمهوری اسلامی بتواند از این گردنه سخت به سلامت عبور کند.
باید مراقب جلسه سوال از رئیس جمهور بود تا باعث نشود دشمن بتواند سوء استفاده کند.