چهارشنبه،۷شهریور۱۳۹۷
کد: 175479
مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی:

استخر محل فوت هاشمی در کاخ سعد آباد، تازه ساز بود! + عکس

 

غلامعلی رجایی در تلگرام خود نوشته است استخر گوشه‌ی کاخ سعدآباد که هاشمی هفته‌ای دو بار به آن مراجعه داشته اساسا در زمان طاغوت وجود خارجی نداشته چه برسد به اینکه استخر اختصاصی فرح باشد!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،غلامعلی رجایی در تلگرام خود نوشته است استخر گوشه‌ی کاخ سعدآباد که هاشمی هفته‌ای دو بار به آن مراجعه داشته اساسا در زمان طاغوت وجود خارجی نداشته چه برسد به اینکه استخر اختصاصی فرح باشد!

غلامعلی رجایی در تازه‌ترین پست کانال تلگرامی خود، خبر از تازه ساز بودن استخر کاخ سعد آباد که مرحوم هاشمی رفسنجانی حین شنای اختصاصی در آن سکته و فوت کرده بود، داد.

او در این باره نوشته است: «این استخر کوچک در گوشه‌ای از کاخ سعدآباد که هاشمی هفته‌ای دو بار به آن مراجعه داشته اساسا در زمان طاغوت وجود خارجی نداشته چه برسد به اینکه استخر اختصاصی فرح باشد!»

استخر محل فوت هاشمی در کاخ سعد آباد، تازه ساز بود!

رجایی همچنین درباره نحوه ساخت این استخر از قول دکتر غلامرضا جوادی، اجرا کننده طرح، نوشته است: «ایشان در همان روزهای درگذشت هاشمی به من می‌گفت آقای هاشمی از استخری که در ریاست‌جمهوری درست کرده بود استفاده می‌کرد. بعد از اینکه احمدی‌نژاد رییس جمهور شد عملا دسترسی آقای هاشمی به آنجا مشکل شد و ما این محوطه کوچک را برای ایشان در سعدآباد آماده کردیم. عماد نوه آقای هاشمی هم می‌گفت مردم از پشت این محوطه استخر شده! رد می‌شدند و نمی‌دانستند حاج آقا پشت این دیوار مشغول شناست. عماد می‌گفت اگر کسی از پشت دیوار سنگی پرت می‌کرد به سقف این محوطه می‌افتاد!»

منبع: جوان آنلاین
نام *
پست الکترونیک *
وب سایت