جمعه،۲۳شهریور۱۳۹۷
کد: 175605
🌹🌹 یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است»

جمعه های«شهدایی» احرار/ شهید علی زعیمی از شهدای محرم استان گیلان

 

هرگز نبایدگریه کنیدکه،دشمنان اسلام نقطه ضعف ازشمابگیرند،باید همچون کوه استوارباشید وفقط بگویید، اگر اجازه بدهند، ما نیز به جبهه خواهیم رفت و در کنار دیگران مبارزه خواهیم کرد، دراین صورت در پیشگاه حضرت امام حسین(ع)و فاطمه ی زهرا (س) وهمه ی معصومین روسفید هستید.

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل: شهدای محرم استان گیلان شهید علی زعیمی (تاریخ شهادت مصادف با پانزدهـم محــرم سال ۱۴۰۳ هجری قمری)

نام و نام خانوادگی شهید : علی زعیمی

فرزند : حسین

شهرستان آستانه اشرفیه

تاریخ تولد : ۰۱/۰۵/۱۳۴۱

تاریخ شهادت : ۱۱/۰۸/۱۳۶۱

(مصادف با پانزدهـم محــرم سال ۱۴۰۳ هجری قمری)

محل شهادت : موسیان

وصیت نامه شهید :

یازینب(س) ! سلامت باد، ای رزم آور سپاه قرآن، سلامت باد، ای حامی دین خدا، سلامت باد ، ای خدا جوی سلحشور ،سلامت باد،ای تک سوارعاشق حسین(ع)، درود و رحمت خداوند تبارک وتعالی به روان پاکت باد ، ای علی اکبر زمان که به ندای حسین (ع)، لبّیک گفتی و با رمز یا زینب، بر علیه کفر واستکبار خروشیدی ،تا راه بسته شده کربلا را، در این محرّم الحرام به سوی عاشقان ابا عبداللّه، بگشائی و سرانجام در عملیات پیروزمندانه محرّم ،به خون خویش غوطه ور گشتی، یادت گرامی و راهت مستدام باد.

* * * * *

از قرآن درس گرفتیم که، بایدمقابل سختی ها وناگواریها صبر و مقاومت کرد، وتنها کسی که در این راه ما را یاری خواهد کرد،جز خدا کسی دیگرنیست ، و اوست که دربهترین موقعیّت به کمک ما می آید و به مایاری میدهد.پدر عزیز- مادر جان،خواهر وبرادرعزیزم ،شاید این موضوع و شنیدن این حرف برای شما سخت ودشوار باشد، اما بایدگفته شود، ما درطول زندگی خودمان همیشه آرزو می کردیم که در رکاب امام حسین(ع) بجنگیم و به آن مقامی که آن حضرت و یاران او رسیدند برسیم،اکنون این موقعیت برای ما به وجودآمده تا مدتی دیگرلشکر اسلام برای بازگشائی راه کربلا به پیش خواهدرفت، ودر این راه ما شهیدانی نیز خواهیم داد، البته به گفته ی قرآن؛آنانکه درراه خدا جنگیدند وجان خود را فدا کردند، مرده مپندارید،بلکه زنده اندودر پیشگاه خداوند روزی می خورند ، بله شما دارید دین خود را به اسلام و قرآن و امام حسین(ع) و فاطمه ی زهرا(س) ادا می کنید اگر در این راه ، این سعادت نصیب ما شد، ما خداوند را شکر می کنیم که این نعمت بزرگ را به ما ارزانی داشته است.

* * * * *

این آیه ی قرآن را همیشه بر زبان خود قرائت کنید:« الّذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انّاللّه وانا الیه راجعون»آنانکه چون به حادثه سخت و ناگواری دچار شوند ،صبوری پیش گرفته و گویند: ما به فرمان خدا آمده و به سوی اورجوع خواهیم کرد. شما باید این وظیفه را به خوبی ادا کنید، چون، شمارهبر خود را امام حسین (ع)می دانید ،حسین (ع) درآن روز ۷۲ نفر از بهترین افراد خانواده خود را از دست داد و هیچ نگفت ، جز این جمله را، خداوندا ترا شکر، الحمداللّه ربّ العالمین.

* * * * *

هرگز نبایدگریه کنیدکه،دشمنان اسلام نقطه ضعف ازشمابگیرند،باید همچون کوه استوارباشید وفقط بگویید، اگر اجازه بدهند، ما نیز به جبهه خواهیم رفت و در کنار دیگران مبارزه خواهیم کرد، دراین صورت در پیشگاه حضرت امام حسین(ع)و فاطمه ی زهرا (س) وهمه ی معصومین روسفید هستید. اگر در غیر این صورت باشد، تمام اجر خود را از دست می دهید.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت