جمعه،۱۶شهریور۱۳۹۷
کد: 175628
🌹🌹 یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است»

جمعه های «شهدایی احرار»/شهید مقدم سندی: من شهادت را به زیر بار استعمار رفتن ترجیح می دهم

 

شهید احمد فرجی مقدم سندی: من با قلبم و روحم وجانم تاآخرین نفس ،پشت سر امام ، این منجی زمان،این بت شکن عصر ایستاده و خواهم ایستاد وبه گفته ایشان، شهادت را به زیر بار استعمار رفتن ترجیح می دهم .

گرروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل: ازکاروان شهدای محرم استان گیلان شهید احمد فرجی مقدم سندی (تاریخ شهادت مصـادف با نهم محـرم سال ۱۴۰۳ هجری)

فرازی از وصیت نامه شهید :

به نام خدا و یاد شهیدانی که چون ندای حق را شنیدند ، عاشقانه سوی اوشتافتند و در اوج انسانیّت با خون خود این حقیقت را گواهی دادند که : لا اله الا اللّه.آنچه مسلّم است، این است که، من مانند دیگر برادرانم ،عاشق شهادت هستم و اگر مرا شهید بدانید پس لزومی ندارد برای من عزاداری کنید چون شهید عزاداری نمی خواهدبلکه پیرو می خواهد،کسی را می خواهدکه بعد از مرگش رسالت حکومت اللّه را بدوش کشد، پس برای چندمین و آخرین بار از شما میخواهم، برای من عزاداری نکنید به جای این کارها بشتابید به سوی فلّاح و رستگاری و من دعا می کنم که خدا مرا به فیض شهادت نائل و با شهدا محشور کند.

* * * * *

تو ای امام ،از ما راضی باش که برای احیای دین و دفاع ازحسین زمان، اعضا و دل وجانمان را هدیه می دهیم، تا اسلام و قوانین حیاتبخش آن در سراسر جهان گسترش یابد.

* * * * *

تو ای پدر عزیزم ، دستهای پینه بسته ات را از راه دور می بوسم .مرا ببخش، شما درحق من محبت هاکرده اید. پدر برای من گریه مکن و مادرم را دلداری بده ، از خدا می خواهم تا شما را یاری دهد تا آنچه در توان دارید در راه اسلام جانفشانی کنید و به من توان بدهد که بتوانم تا آخرین قطره خونم در راه اسلام جانفشانی کنم.به دشمنان اسلام بگوئید:شمائیکه برای رسیدن به اهداف باطل تان از هر دروغ و افترائی روی گردان نیستید ، رویتان سیاه باد ، شمائی که به جای عزّت وسر افرازی ،ذلت و بد بختی را انتخاب کرده اید ، قلب تان سیاه باد.

* * * * *

به برادرانم و خواهرم می گویم، برای من ناراحت نباشید، این راهی راکه برادرتان رفته است، آگاهانه رفته است وصبر و استقامت را پیشه کنیدکه خدا بزرگ است و خدا صابرین را دوست دارد .من با قلبم و روحم وجانم تاآخرین نفس ،پشت سر امام ، این منجی زمان،این بت شکن عصر ایستاده و خواهم ایستاد وبه گفته ایشان، شهادت را به زیر بار استعمار رفتن ترجیح می دهم .

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت