جمعه های«شهدایی» احرار/ شهید مجید حیدری نژاد از شهدای محرم استان گیلان - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۴ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
جمعه های«شهدایی» احرار/ شهید مجید حیدری نژاد از شهدای محرم استان گیلان

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل: شهدای محرم استان گیلان شهید مجید حیدری نژاد (تاریخ شهادت مصادف با هیجدهم محــرم سال ۱۴۰۳ هجری قمری)

نام و نام خانوادگی شهید : مجید حیدری نژاد

فرزند : محمد حسین

تاریخ تولد : ۱۷/۰۱/۱۳۴۰

تاریخ شهادت : ۱۴/۰۸/۱۳۶۱

(مصادف با هیجدهم محــرم سال ۱۴۰۳ هجری قمری)

محل شهادت: عین خوش عملیات محرم

وصیت نامه شهید :

خدایا ،مرا جزء سپاه خود (جنداللّه) قرار بده که سپاه تو همیشه فاتح و غالب است .مرا از حزب خود قرار ده که حزب تو پیوسته پیروز است. مرا از دوستان خود قرار ده که همانا دوستان تو هیچ ترس و غم و اندوهی در دل ندارند.

* * * * *

از پدر و مادرم می خواهم که هیچ ناراحتی برای بنده نداشته باشند البتّه اگر لیاقت شهادت را پیدا کردم، لیک می دانم که برایم گریه نمی کنند زیرا وظیفه اسلامی ایشان حکم می کند. فقط برایم دعا کنید که اگر در جبهه مردم جزء شهیدان به حساب آیم. برایم دعا کنید.

* * * * *

آنچه در ابتدای شکوفایی اسلام به مسلمین جرأت می داد هراسیدن از مرگ سرخ شهادت و انتخاب شهادت در راه خدا و رسیدن به خدابود. امروز هم برای رسیدن به خدا باید جهاد کرد، برای ریشه کن کردن ظلم و ستم و برقراری حکومت عدل علی و اسلام باید در راه خدا جهاد کرد، باید از مال و جان خود گذشت ،باید از شیرینی زندگی در این دنیا گذشت ،زندگی در این دنیا زمینه ای است برای آخرت، باید توشه برداشت برای آخرت. برادرانم؛ امروز برای پیروزی انقلاب اسلامی باید با کفر جهانی مبارزه کرد و همگام با امام(ره) و ولایت فقیه باید تبلیغ کرد. اگر تندتر و انقلابی تر از امام حرکت کنیم به خدا سوگند در گرداب و موج انقلاب غرق خواهیم شد ،انقلاب ما را تنها می گذارد و ازمواهب و نعمتهای الهی این انقلاب برخوردار نخواهیم شد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true