جمعه های«شهدایی» احرار/ شهید الیاس محمدیان گورج از شهدای محرم استان گیلان - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۴ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
جمعه های«شهدایی» احرار/  شهید الیاس محمدیان گورج از شهدای محرم استان گیلان

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل:شهدای محرم استان گیلان شهید الیاس محمدیان گورج (تاریخ شهادت مصـادف بـا ششم محرم سال۱۴۰۵ هجری قمری)

نام و نام خانوادگی شهید : الیاس محمدیان گورج

فرزند : جعفر علی

تاریخ تولد : ۰۲/۰۲/۱۳۴۳

تاریخ شهادت : ۱۰/۰۷/۱۳۶۳

(مصـادف بـا ششم محرم  سال۱۴۰۵ هجری قمری)

محل شهادت : مریوان

قسمتی از وصیت نامه شهید :

اولین وصیت بنده به ملت مسلمان این است که دین اسلام در آغاز ظهور خود مظلوم بود و یک پیامبر و چند تن از اطرافیانش بودند با یک دنیای پر از کفر و شرک و لاجرم احتیاج به متحد بودن افراد مسلمان بود و همچنین برای اینکه بتوانند مستحکم باشند، محتاج به خون دادن بودند و عصر ما نیز چنین است که دین محمد(ص) است و این همه کافر و مفسد از آمریکا و شوروی جهانخوار و ابر جنایتها گرفته تا این نوکران حلقه به گوش مثل صدام و گروهکهای ملحد. پس باید اتحاد داشت و با یک دست مشت به دهان همه اینها زد و این اتحاد دیگر بدست نمی آید،مگر همه پیرو ولایت فقیه باشیم و همه رهرو راه امام باشیم و روحانیت در خط امام را دوست داشته باشیم و آنان را راهنمای خودمان بدانیم.

* * * * *

و امّا پدر و مادر عزیزم : شمائی که مثل ابراهیم فرزندتان را به قربانگاه فرستادید، از این به بعد دعا کنیدکه قربانی شما مورد قبول درگاه خداوند قرار بگیرد.

* * * * *

برادران و خواهرانم: شما باید در محل الگو باشید زیرامسئولیت شما زیادتر است و خواهرانم با حجابتان مشت محکمی بر ضد انقلاب بزنید پس چنین کاری بکنید که تا انقلاب پیروز شود.

******************

وصیت نامه شهید الیاس محمدیان

بسم الله الرحمن الرحیم

و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

با درود و سلام به امام زمان و حجت  حق حضرت مهدی ( عج ) و نائب بر حقش خمینی کبیر و درود فراوان به خانواده شهدا که چشم و چراغ این ملت هستند و با عرض سلام به رزمندگان اسلام که در تمامی جبهه های حق علیه باطل اعم از ایران و لبنان و افغانستان و دیگر کشورهای مسلمان آگاهانه بر علیه ظلم وستم قیام کرده و انشاء الله موفق خواهند شد .

اولین وصیت بنده به ملت مسلمان و به دست آنها می رسد این است که دین اسلام در آغاز ظهور خود مظلوم بود و یک پیامبر و چند تن از اطرافیانش بودند با یک دنیا پر از کفر و شرک و لاجرم احتیاج به متحد بودن افراد مسلمان بود و همچنین بر اینکه بتواند مستحکم باشند محتاج به خون دادن بود .و عصر ما نیز چنین است که دین محمد ( ص ) است و این همه کفر و مفاسد آمریکا و شوروی جهانخوار و ابر جنایتهای گرفته  تا این نوکران حلقه به گوش مثل صدام و گروهکهای ملحد .

پس باید اتحاد داشت و با یک دست مشت به دهان همه اینها زد و این اتحاد دیگر بدست نمی آید مگر همه پیرو ولایت فقیه باشیم و همه رهرو راه امام باشیم و روحانیت در خط امام را دوست داشته باشیم و آنان را راهنما خودمان بدانیم .

وتنها سفارش بنده این است که نگذارید خون شهدا مثل بهشتی و رجائی و باهنر و امثال آنها پایمال شوند و حسین زمان ما را تنها نگذارید .

و اما پدر و مادر عزیزم : شمائی که مثل ابراهیم فرزندتان را به قربانگاه فرستادید از این به بعد دعا کنید که قربانی شما مورد قبول درگاه خداوند قرار بگیرد .

پدر ومادر مهربان هر چند که بنده فرزند خوبی برای شما نبودم و نتوانستم خواسته های شما را آنطور کهمیل شما بود برآورده سازم و چه کنم از دست بنده بیشتر بر نمی آید مرا ببخشید برایم طلب آمرزش از خدانمائید و دیگر سفارشم برایم گریه نکنید که از گریه شما دشمن شاد می شود من میدانم که شما میل ندارید دشمنان شما و اسلام شاد گردند .

برادران و خواهرانم : شما باید در محل الگو باشید زیرا مسئولیت شما زیادتر است و خواهرانم با حجابتان مشت محکمی بر ضد انقلاب بزنید پس چنین کاری بکنید که تا انقلاب پیروز شود .

و شما برادران باید سلاح به زمین افتاده مرا برداشته راهم که راه امام و خط امام بوده را ادامه بدهید و نگذارید سلاحم تنها بماند ، البته این کار فقط به جبهه آمدن نیست بلکه این یک کاری است که هم باید در سنگر مدرسه و یا کارخانه و مزرعه همه جا می توانید رسالت خودتان را به ثمر برسانید .

و سخنی به برادران بسیجی و سپاهی و سایر ارگانها که رسالت پاسداری را به عهده دارید و خلاصه برای خدا کار کنید و در آخر اینکه امام عزیزمان را تنها نگذارید .

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true