بازتاب خارجی حمله موشکی سپاه به مواضع طراحان حمله تروریستی اهواز+ تصاویر - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۶ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
بازتاب خارجی حمله موشکی سپاه به مواضع طراحان حمله تروریستی اهواز+ تصاویر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، تعداد قابل‌توجهی از رسانه‌های مهم منطقه‌ای و بین‌المللی امروز دوشنبه پس از حمله موشکی سپاه به عاملان حمله تروریستی اهواز ، خبر انتقام موشکی کشورمان از تروریست‌ها را بازتاب دادند.

روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد امروز با صدور اطلاعیه‌ای (اینجا) از شلیک چند فروند موشک بالستیک زمین به زمین به مواضع تروریست‌هایی خبر داد که مسئول حمله تروریستی اخیر به رژه نظامی نیروهای مسلح در اهواز بودند. روابط عمومی سپاه همچنین اعلام کرد طبق اطلاعات دریافتی، شماری از تروریست‌ها در این حمله کشته و زخمی شده‌اند.

پایگاه اینترنتی راشا تودی، سپاه پاسداران ایران ­روز دوشنبه اعلام کرد مقر سرکردگان تروریست‌های عامل حمله روز ۲۲ سپتامبر به یک رژه نظامی در شهر اهواز را که حدود ۳۰ کشته و بیش از ۳۰ زخمی بر جای گذاشت، با شلیک موشک‌های بالستیک به سمت شرق سوریه هدف قرار داده است.

به موجب این گزارش، در بیانیه سپاه پاسداران ایران در این باره آمده است حملات موشکی امروز را یگان هوافضای سپاه انجام داده است و طی آن مقر سرکردگان تروریست‌ها در شرق رود فرات در سوریه هدف قرار گرفته است.

خبرگزاری کیودو هم نوشت سپاه پاسداران ایران روز دوشنبه با انتشار بیانیه‌ای از حمله موشکی تلافی‌جویانه به مقر سرکردگان گروه تروریستی عامل تیراندازی هفته گذشته به مراسم رژه نظامی در شهر اهواز خبر داد.

خبرگزاری شینهوا هم نوشت سپاه پاسداران ایران با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد مواضع تروریست‌های عامل حمله تروریستی اخیر به مراسم رژه نظامی در شهر اهواز را با شلیک موشک به سمت شرق سوریه هدف قرار داده است.

به موجب این گزارش، در بیانیه سپاه پاسداران ایران آمده است بر اساس گزارش‌های اولیه دریافتی شمار زیادی از تروریست‌ها در این حمله موشکی در شرق رود فرات کشته یا زخمی شده‌اند.

به موجب این گزارش وب سایت رسمی سپاه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد با شلیک شش موشک بالستیک از غرب ایران محل تجمع تروریست‌های عامل حمله اهواز را در شرق سوریه هدف قرار داده است.

شبکه المیادین در همین رابطه گزارش داد سپاه پاسداران ایران مقر فرماندهان عملیات اخیر تروریست‌ها در شهر اهواز را در شرق رودخانه فرات در سوریه هدف قرار داد. بنا بر اعلام این شبکه، پیام حمله موشکی سپاه پاسداران برای آمریکا، اسرائیل، عربستان سعودی و امارات متحده عربی است.

روزنامه ­نیویورک‌تایمز نیز در این‌باره نوشت: سپاه پاسداران ایران روز دوشنبه از شلیک موشک‌های بالستیک به منطقه‌ای در شرق سوریه و هدف قرار دادن مواضع تروریست‌هایی خبر داد که عامل حمله تروریستی اخیر به یک رژه نظامی در اهواز بودند. این حمله موشکی دومین حمله موشکی ایران به مواضع تروریست‌ها در سوریه در طول یکسال اخیر به شمار می‌رود. ­

پایگاه اینترنتی شبکه سعودی العربیه هم با انتشار تصاویری از حملات موشکی امروز سپاه پاسداران به مواضع تروریست‌ها در شرق سوریه نوشت ایران اعلام کرد در این حملات ده‌ها تن از تروریست‌ها کشته و زخمی شدند. این پایگاه در ادامه نوشت: طبق گزارش رسانه‌های ایران، یگان هوا فضای سپاه پاسداران به تلافی حمله تروریستی اخیر به یک رژه نظامی در شهر اهواز، چندین موشک به مواضع تروریست‌ها در شرق سوریه شلیک کرده است.

همچنین، خبرگزاری یونیوز در صفحه خود در توئیتر نوشت: سپاه پاسداران انقلاب ایران در واکنش به جنایت اهواز مقر فرماندهی تروریست‌ها را در شرق الفرات با موشک‌های بالستیک هدف قرار داد. این خبرگزاری در توئیتی دیگر نوشت: پس از این حمله موشکی، هفت پهپاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران پایگاه تروریست‌ها را در شرق الفرات در سوریه هدف قرار داد.

خبرگزاری روسی اسپوتنیک نوشت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دوشنبه از حمله موشکی به ساحل شرقی فرات در سوریه خبر داد. این خبرگزاری در گزارش خود در این‌باره آورده است: ایران می‌گوید بر اساس اطلاعاتی که به دست آورده، سازمان‌دهندگان حمله تروریستی شنبه گذشته به یک رژه نظامی در شهر اهواز در جنوب غرب این کشور که به کشته شدن ۲۵ نظامی و غیرنظامی منجر شد، در این ناحیه مستقر هستند.

شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴ حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به مقر سرکردگان جنایت تروریستی اهواز در شرق فرات در سوریه بازتاب و گزارش داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد یک ستاد فرماندهی تروریستی در سوریه را با موشک بالستیک هدف قرار داده است. ایران می‌گوید این حمله در پاسخ به حمله تروریستی روز بیست و یکم سپتامبر (سی و یکم شهریورماه) به شهر اهواز صورت گرفته است. این شبکه فرانسوی افزود: جمهوری اسلامی ایران صبح امروز اعلام کرد با موشک بالستیک خود شرق فرات را هدف قرار داده است.

بازتاب حمله موشکی سپاه به مواضع طراحان حمله تروریستی اهواز

شبکه تلویزیونی اسکای‌نیوز عربی نیز گزارش داد: منابع ایرانی اعلام کردند سپاه پاسداران چند موشک به سوی گروه‌های مسلح در شرق فرات شلیک کرده است. ایران اعلام کرده این اقدام را بر این اساس انجام داده است که این افراد در حمله اهواز که هفته گذشته رخ داد، دست داشته‌اند.

خبرگزاری رویترز نیز گزارش داد: نیرو‌های مسلح ایران چند موشک به مواضع جنگجویانی (تروریست‌هایی) شلیک کرد که تهران آن‌ها را مسئول حمله هفته گذشته به یک رژه نظامی در شهر اهواز معرفی کرد که به کشته شدن ۲۵ نفر منجر شده بود.

شبکه تلویزیونی سعودی الحدث گزارش داد: سپاه پاسداران انقلاب (اسلامی) ایران اعلام کرد تعدادی موشک به شرق فرات در پاسخ به حمله احواز (اهواز) شلیک کرده است.

شبکه تلویزیونی الجزیره نیز اعلام کرد «سپاه پاسداران ایران در پاسخ به حمله اهواز، مواضع داعش در سوریه را با چند فروند موشک هدف قرار داد.

از سوی دیگر، شبکه تلویزیونی پرس تی‌وی از حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر گروهی از تروریست‌ها در شرق فرات خبر داد و اعلام کرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد مقر طراحان حمله تروریستی اهواز را در شرق فرات با چند فروند موشک هدف قرار داده است.  در این حمله شمار زیادی از تروریست‌ها کشته و زخمی شدند.

شبکه تلویزیونی العالم هم گزارش داد نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مقر عوامل جنایت تروریستی اخیر در اهواز را با چند فروند موشک بالستیک هدف قرار داد. مقر این افراد در شرق رود فرات در سوریه سحرگاه امروز با چند فروند موشک بالستیک هدف قرار گرفت.

همچنین روزنامه تایم آمریکا در توییتر خود نوشت ایران در واکنش به حمله تروریستی به رژه نظامی این کشور [در اهواز] موشک‌هایی را به سوریه شلیک کرد.

بازتاب حمله موشکی سپاه به مواضع طراحان حمله تروریستی اهواز


خبرگزاری بلومبرگ نیز نوشت ایران در واکنش به حمله به رژه نظامی این کشور در اهواز، شرق سوریه را با موشک مورد هدف قرار داد.

بازتاب حمله موشکی سپاه به مواضع طراحان حمله تروریستی اهواز


خبرگزاری اسپوتنیک در پیامی فوری در صفحه توییتر خود نوشت ایران به تروریست‌ها در سوریه حمله موشکی کرد.

بازتاب حمله موشکی سپاه به مواضع طراحان حمله تروریستی اهواز


پایگاه خبری آی ۲۴ رژیم صهیونیستی در پیامی در صفحه توییتری خود نوشت ایران در واکنش به حمله به رژه نظامی [اهواز] موشک‌هایی را به اردوگاه تروریست‌ها در سوریه شلیک کرد.

بازتاب حمله موشکی سپاه به مواضع طراحان حمله تروریستی اهواز


شبکه بی‌بی‌سی نیز در توییتی نوشت ایران در واکنش به حمله مرگبار [به رژه نظامی اهواز] موشک‌هایی را به سوی سوریه شلیک کرد.

بازتاب حمله موشکی سپاه به مواضع طراحان حمله تروریستی اهواز


المصدر نیوز در پیامی نوشت: «سپاه پاسداران ایران حمله‌ای عظیم علیه گروه تروریستی داعش در شرق سوریه انجام داد.»

بازتاب حمله موشکی سپاه به مواضع طراحان حمله تروریستی اهواز


خبرگزاری آسوشیتدپرس در پیامی نوشت رسانه رسمی ایران از شلیک موشک‌هایی به شرق سوریه در واکنش به حمله اخیر به رژه نظامی در اهواز خبر داد.

بازتاب حمله موشکی سپاه به مواضع طراحان حمله تروریستی اهواز


خبرگزاری منطقه‌ای گالف تودی نیز در پیامی توییتری نوشت ایران موشک‌هایی را به اردوگاه تروریست‌ها در سوریه شلیک کرد.

بازتاب حمله موشکی سپاه به مواضع طراحان حمله تروریستی اهواز


خبرگزاری رویترز در صفحه توییتر خود نوشت ایران به سمت جنگجویانی در سوریه که با حمله اهواز مرتبط بودند، موشک شلیک کرد.

بازتاب حمله موشکی سپاه به مواضع طراحان حمله تروریستی اهواز


بخش عربی خبرگزاری روسی آر.تی (راشا تودی) نیز حمله موشکی تلافی‌جویانه سپاه علیه تروریست‌ها را در وبسایت و توییتر خود منعکس کرد.

بازتاب حمله موشکی سپاه به مواضع طراحان حمله تروریستی اهواز


خبرگزاری الجزیره قطر هم نوشت ایران در پاسخ به حمله اخیر به رژه نظامی این کشور، جنوب شرق سوریه را موشک‌باران کرد.

بازتاب حمله موشکی سپاه به مواضع طراحان حمله تروریستی اهواز


شبکه خبری آمریکایی ای‌بی‌سی نیوز نوشت ایران به تلافی حمله به رژه نظامی خود، مقر جنگجویان در سوریه را هدف موشک قرار داد.

بازتاب حمله موشکی سپاه به مواضع طراحان حمله تروریستی اهواز


به همین ترتیب، شبکه سی‌بی‌اس نیوز آمریکا هم خبر حمله موشکی انتقام‌جویانه سپاه پاسداران به مواضع تروریستها در سوریه را در وبسایت و صفحه توییتر خود منتشر کرد.

بازتاب حمله موشکی سپاه به مواضع طراحان حمله تروریستی اهواز

در حال تکمیل …

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true