روزچهارشنبه انتخاب شهردار رشت از بین ۶ گزینه نهایی - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
روزچهارشنبه انتخاب شهردار رشت از بین ۶ گزینه نهایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رئیس شورای اسلامی شهر رشت در پنجاه و هفتمین نشست شورای اسلامی شهر رشت در ساختمان میرزا خلیل این شهر با اشاره به بررسی گزینه‌های تصدی شهرداری اظهار کرد: با همکاری اصحاب رسانه می توان فضای پیرامون انتخاب گزینه‌های برتر برای تصدی شهرداری رشت را به‌خوبی مدیریت کرد.

سید امیرحسین علوی با بیان اینکه همواره اصحاب رسانه را یار دوازدهم شورا می‌دانیم افزود: یقیناً این تعامل درروند توسعه و ترقی بیش‌ازپیش رشت تأثیرگذار است.

رسولی از کاندیداتوری تصدی شهرداری رشت انصراف داد

عضو شورای اسلامی شهر رشت نیز با اشاره به اینکه در طول سال‌های گذشته و نیز در طول فعالیت شورای چهارم رشت بارها موضوع انتخاب شهردار مطرح شد اظهار کرد: در این دوره از انتخاب شهردار رشت به‌واسطه فضای خاصی که به لحاظ سیاسی و اجتماعی در رشت حاکم شده شاهد بروز اتفاقاتی بودیم.

رضا رسولی با بیان اینکه تصدی شهرداری رشت در این دوره با استقبال گسترده‌ای مواجه نشد افزود: شورای پنجم رشت در تلاش برای استفاده از نیروهای کارآمد و شایسته در این جایگاه است.

وی با اشاره به کاندیداتوری‌اش برای تصدی صندلی مدیریت شهری گفت: بنده به‌عنوان یک گزینه برای مدیریت شهری رشت کاندید شدم و در حال حاضر ۱۹ نفر دیگر کاندیداتوری نهایی خود را اعلام کرده‌اند.

این عضو شورا با آرزوی موفقیت برای حامد عبداللهی دیگر همکار شورایی در ماراتون انتخاب شهردار رشت بیان کرد: بنده انصراف خود را از کاندیداتوری اعلام می‌کنم.

شورا در مسیر شفاف‌سازی گام بردارد

 عضو دیگر شورای رشت نیز با عذرخواهی از اصحاب رسانه به‌واسطه محدودیت‌های مکانی در ساختمان شورا اظهار کرد: روند انتخاب شهردار رشت به‌واسطه فضای سیاسی و اجتماعی حاکم بر شهر متفاوت با دیگر شهرهای کشور است.

بهراد ذاکری با تأکید بر شفاف‌سازی شورا افزود: به‌منظور تنویر افکار عمومی جلسات شورای اسلامی شهر رشت باید به‌صورت علنی برگزار شود.

وی با تأکید بر معرفی گزینه‌های نهایی تصدی شهرداری رشت بیان کرد: هفت گزینه نهایی برای تصدی مدیریت شهرداری رشت باید به زودی  انتخاب و درنهایت از بین آن‌ها گزینه نهایی انتخاب شود.

در این جلسه اعضای شورای اسلامی شهر رشت مسعود موسوی، حامد عبداللهی، رضا ساغری، علی مبصر، سینا مقدادی و بهزاد نیک فهم را به‌عنوان ۶ گزینه نهایی تصدی شهرداری رشت انتخاب کردند.

به گزارش فارس، با موافقت اعضای شورای اسلامی شهر رشت روز چهارشنبه رأس ساعت ۱۰ صبح جلسه انتخاب شهردار رشت از بین ۶ گزینه نهایی برگزار می‌شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true