جمعه،۲۷مهر۱۳۹۷
کد: 179007
🌹🌹 یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است»

جمعه های«شهدایی»احرار/ وصیت نامه شهید محرمعلی ربیعی از بخش لشت نشاء

 

مردم بدانند که ما مسلمین هم تولی داریم و هم تبری. کسانی را دوست داریم که در خط اسلام باشند. و کسانی را دشمن داریم که در خط طاغوت باشند.

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل: خداوند دوست دارد کسانی را که در راه خداوند جهاد و مبارزه می کنند و مانند سد آهنینی همدست و پایدارند.

با کافران جهاد کنید تا فتنه و فساد از روی زمین برطرف شود و همه را آئین دین خدا باشد و اگر از فتنه و جنگ دست کشیدند با آنها عدالت کنید که ستم جز بر ستمکاران روا نیست.

ای کسانیکه ایمان آورده اید صبر و استقامت داشته باشید در هنگام سختی از جا در نروید و دیگران را نیز با کردار و رفتار خود به تحقق های هدف های پاک و انسانی علاقمند سازید و تشویق نمایید و با یکدیگر در ارتباط باشید و از مسائل مربوط به خود غافل نباشید و خدا را در نظر داشته باشید تا پیروز شوید.

سلام بر شهیدان از هابیل تا حسین تا شهیدان رزمندمان در کربلای جنوب و غرب، سلام بر آگاه کننده ملت به خواب فرو رفته، سلام بر پرچمدار اسلام ، سلام بر یاور مستضعفین ، سلام بر خمینی کبیر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران که وجود ایشان تداوم بخش اسلام است. سلام بر ملت شهید پرور و قهرمان که این مصیبتها نتوانسته کوچکترین ذره ای شما را در اهدافتان عقب نگه دارد.سلام بر پدر و مادر بزرگوار و مهربانم هر چند مشکلات ناشی از طبیعت نگذاشته که شما در طول زندگی آسایش داشته و راحت باشید چه از نظز مادی و چه از نظر معنوی.

خدایا به منطقه جنگی آمدم تا پیروز شویم و دل مادران شکسته را شاد کنیم.

خدایا به منطقه جنگی آمدم تا به شهادت برسم و به معبود ابدیم برسم و خدایا راضی به رضای توام.

و آری برادرم چه عالی مدرسه ای است مبارزه،معلمش خدا نیرو دهنده قلب ها و آگاه کننده مراجعین به سوی او و درسش توحید و مدرکش شهادت و با کوله باری از تجسم عینی و جلوه های الهی  و ارزشهای والا و پر گهر انسانی توحید ،توکل،صبر و پایداری قدرت و حکمت و خواست اراده الهی و خلاصه لقاء الله یا در مسیر شهادت و یا  پیروزی و چه سعادتمندم و نیک فرجام که نور بزرگترین جلوه خداوندی را یعنی امام زمان عجل الله فرجه را در چنین صحنه هایی ببینم و چه پرشور و حرارت دل پاک و آرزومندم که به امید پیکاربا طاغوت های زمان روی زمین در رکاب ولی عصر عجل الله فرجه در جبهه ها می جنگم.

توده مردم بدانند که ما مسلمین هم تولی داریم و هم تبری. کسانی را دوست داریم که در خط اسلام باشند. و کسانی را دشمن داریم که در خط طاغوت باشند.

برای پدر و مادرم از درگاه خداوند تقاضای صبر و برای دوستان و رزمندگان استقامت می طلبم. کسی که بر آن مصیبت و ناگواری پیش آید گوید که از آن او بود و به سوی او بازگشت البته این مصیبت نیست یک فوز عظیم است.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت