جمعه،۱۸آبان۱۳۹۷
کد: 179871
🌹🌹 یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است»

جمعه های«شهدایی»احرار/ وصیت نامه شهیدوالامقام اسماعیل بلورین شهرستان شفت

 

... راستی اگر دوستان مایلند که در روز قیامت سرافراز باشیم بنا به میل خود هر نفری به اندازه یک شبانه نماز قضا برایم بجا آوردند .

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل ویژه جمعه های«شهدایی»احرار/ وصیت نامه شهیدوالامقام اسماعیل بلورین شهرستان شفت:

بسم الله الرحمن الرحیم

” ام الذین  قتلوا ربنا الیدتم الا ستقاموا  فلا خوف علیهم ولا هم یحفرتون . ( قران ) انانیکه گفتند خدا پروردگار ماست سپس استقامت کردند پس نترسیدند و حزن اندوهی ندارد.

 شهادت چه کلمه زیبا و پر معنایی است که اندکند کسانی که بتوانند بدرستی درک معنای انرا کنند آن هم معنایی که شایسته این کلمه باشد  اگر نبود چنین کلمه ای و کلماتی نظیر  این کلمه چه نتیجه ای زندگی مادی انسان داشت .

… پدر و مادر جان میدانم در …تربیت من زحمات  زیادی را متحمل  شده اید  تا آنان که من قریب  به ۱۰ سال به مدرسه رفتم  و درس انسانیت و ادب را تا اندازه ای فرا گرفتم . و مهمتر اینکه بطور نسبی قرآن را یاد گرفتم  ولی آیا منظور شما این بود که مرا مثلا یک مهندسین بسازید و در آینده زندگی مرفه داشته باشم  ولی والدین عزیزم من اینکه برادران ایرانیم بدست این مزدوران کشته  میشدند ناراحت بودم و نمی توانستم قبول کنم  که آنها کشته شودند  ولی من در فکر زندگی مرفع می باشم .

از این گذشته کتاب آسمانی  ما یعنی قرآن کریم با کلماتی شیوا و رسا هر روز و هر لحظه با فریادی  بلند ما را به جهاد در راه خدا می خواند . ما هم بنا به اینکه مسلمانیم و پیرو قرآنیم به ندای اصحیف مقدس لبیک گفته و به یاری دین بحق اسلام  می شتافتیم.

 چون ما پیش از اینکه چنین جبهه  ای و چنین جنگی به وجود آید  فریاد  یاری  از امام حسین ( ع ) در ماههای  مبارک محرم  میزدیم و در این ماه دسته های عزاداری  به راه  می انداختم و فریاد حسین  حسین بر می داریم و بر سر  و سینه خود می زدیم . حال در میدان عمل  شما باید مانند حسین شهادت عزیزترین  عزیزان  خود را ببیند  و صبر و استقامت  پیشه گیرید.

 … نکند خدای نکرده  برایم عزاداری کنید  چون که شهادت مصیبت نیست تا عزا داشته  باشد زیرا اگر شهادت عزاداری لازم داشت باید شیعیان  تمام لحظات زندگی خود را در عزای حسین (ع) به سر می برند…

  و تو ای  پدر مهربان ! حسین وار همانطور  که او در شهادت  علی اصغر  استقامت  کرد  صبر و استقامت کن …

…پدر و جان در همه حال مطیع  فرمان حضرت امام خمینی باشید و گوش به فرمان او باشید … من به شما عرض می کنم که خدا خواست من چنین بمیرم و اینچنین مردن سعادت است برای انسان خودتان بهتر از من می  دانید  هر کس باید بمیرد و اگر دنیا جای ماندن بود هیچ کس بهتر از پیغمبران و امامان شایسته زندگی نبودند  ولی آنها می بینند که در این دنیا زندگی کرده و مرده اند . به شما می گویم به هیچوجه به شما در شهادت من تسلیت نگویید  بلکه تبریک بگویید .

راستی ممکن است بعضی ها به شما بگویند که فرزند شما در اثر تبلیغات رفته است جبهه و شهید شده است در پاسخ به آنها باری دیگری می گویم که هرگز چنین نبوده است من با توجه به قران مجید راهم را شناخته  اطلاع کافی در این باره داشتم و با عقل و میل خودم به جبهه رفته و هیچگونه منظوری جز رضایت خداوند یگانه نداشتم …

 به خواهرانم سفارش می کنم که در جوانی و یا نوجوانی طلب علم دین کنند که مادران فردای جامعه اسلامی ایران هستند و از دامن آنان باید مردان و زنان  آینده تربیت شوند لذا در همین دوران  باید زمینه را برای آینده مساعد  کنند .

وصیتی دارم نسبت به دوستان و آشنایان …  اینکه آگاه باشند و گول تبلیغات سوء مزدوران را نخورند  و در همه حال خدای را فراموش نکنند که فراموشی عبد مولای خود را  سرچشمه عده زیادی از  بدبختیهاست و منشا فسادهای بیشمار . دنبال علم و دانش بروند و در کنار معلم، معنویت را در خود تقویت کنند …و نگذارند که سود جویان یعنی آنهایی که به قول امام یک شبه انقلاب را می فروشند وارد جامعه گردند و دوباره ملت شریف  ایران را به دام ابر قدرتها تله کنند . راستی اگر دوستان مایلند که در روز قیامت سرافراز باشیم بنا به میل خود هر نفری  به اندازه یک شبانه  نماز قضا برایم بجا آوردند .

در پایان همه شما را به خدای بزرگ می سپارم و در همین خطوط آخر وصیتم به شما می گویم برای شناخت  انقلاب  به قرآن مراجعه کنند . انشاءالله خداوند همه شما را  سرافراز گرداند و در دنیا و آخرت  خوش بخت  باشید.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت