جمعه،۱۱آبان۱۳۹۷
کد: 179945
گل: محمد غلامی دقیقه 32(سپیدرود رشت)

اولین برد خانگی “سپیدرود رشت” مقابل “پارس جنوبی جم”

 

از هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور، عصر امروز دو تیم سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه سردارجنگل رشت به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم سپیدرود به پایان رسید.

به گزارش احرارگیل از هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور، عصر امروز دو تیم سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه سردارجنگل رشت به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم سپیدرود به پایان رسید.

ترکیب تیم سپیدرود رشت:

کوروش ملکی، میثم تهی‌دست، میلاد شیخ سلیمانی، امین منوچهری(از دقیقه ۷۸ مهدی محمد یاری)، محمد نزهتی، محمدرضا مهدوی، امین جوادی‌مقدم، مهرداد بایرامی(از دقیقه ۸۴ علیرضا نورمحمدی)، علیرضا عزت کرامت، میلاد قربانزاده و محمد غلامی.
سرمربیگری تیم سپیدرود رشت را علیرضا امامی‌فر برعهده داشت.

ترکیب تیم پارس جنوبی جم:

رحمان احمدی، مجتبی لطفی، محسن بنگر، ابراهیم صالحی(از دقیقه ۸۰ فرشید پاداش)، حسین پورامینی، محمد نوری(از دقیقه ۷۰ مجید علی یاری)، نیما انتظاری، سید محمد ستاری، روح اله سیف اللهی، شهرام گودرزی و سعید محمد فرد(از دقیقه ۶۱ محمد شادکام).

سرمربیگری تیم پارس جنوبی جم را مهدی تارتار بر عهده داشت.

گل: محمد غلامی دقیقه ۳۲(سپیدرود رشت)

کارت زرد: امین جوادی مقدم دقیقه ۶۰، محمد رضا مهدوی دقیقه ۷۴، میلاد شیخ سلیمانی دقیقه ۹۰(سپیدرود رشت) روح الله سیف اللهی دقیقه ۵۷، محسن بنگر دقیقه ۹۰(پارس جنوبی جم)

شرح بازی:

نیمه نخست: تیم پارس جنوبی جم حملات زیادی را از جناحین بر روی دروازه تیم سپیدرود رشت طراحی کرد اما این تیم سپیدرود بود که توانست با استفاده از ضدحمله به پنالتی دست یافت تا نخستین گل خود را وارد دروازه تیم پارس جنوبی جم کند تا بازی در نیمه نخست با برتری یک بر صفر تیم سپیدرود به پایان برسد.

نیمه دوم: تیم پارس جنوبی جم با استفاده از جناحین و عمق دفاع سپیدرود قصد رسیدن به گل را داشت و در سوی دیگر تیم سپیدرود به دنبتا استفاده از ضد حملات بود اما حملات دو تیم بی‌ثمر بود تا بازی با برتری یک بر صفر تیم سپیدرود به پایان برسد.

حاشیه بازی:

پیش از آغاز بازی کادر فنی سپیدرود رشت برای خوش آمدگویی به سوی نیمکت تیم پارس جنوبی جم رفتند.

داور در نیمه نخست بازی دو دقیقه و در نیمه دوم بازی چهار دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت