جمعه،۱۱آبان۱۳۹۷
کد: 179947
باسخنرانی سردار علی فضلی؛

دومین سالگرد شهید مدافع حرم «محمد اتابه» برگزار می شود

 

روز یک شنیه(۱۳ آبان) ساعت ۱۴:۳۰ در مسجد جامع گوراب زرمیخ با حضور خانواده معظم شهدای مدافع حرم و شهدای دفاع مقدس، جانبازان، ایثارگران، مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

به گزارش احرارگیل دومین سالگرد شهید مدافع حرم محمد اتابه در شهرستان صومعه‌سرا، در مسجد جامع گوراب زرمیخ برگزار می‌شود.

به گزارش نویدشاهدگیلان؛ دومین سالگرد شهید مدافع حرم محمد اتابه، تنها شهید مدافع حرم تدفین شده در شهرستان صومعه‌سرا، در مسجد جامع گوراب زرمیخ برگزار می‌شود .
سخنران این مراسم سردار علی فضلی، فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (علیه‌السلام) و مداح این مراسم کربلایی سجاد قاسمی است.
این مراسم روز یک شنیه(۱۳ آبان) ساعت ۱۴:۳۰ در مسجد جامع گوراب زرمیخ با حضور خانواده معظم شهدای مدافع حرم و شهدای دفاع مقدس، جانبازان، ایثارگران، مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.
شهید محمد اتابه فرزند علی در پانزدهم مرداد سال ۱۳۶۶ در شهر شهیدپرور گوراب زرمیخ از شهرستان صومعه سرا استان گیلان و در خانواده ای مذهبی و با عشق به اهل بیت دیده به جهان گشود. شهید اتابه متأهل و دارای یک فرزند پسر به‌ نام “امیررضا” است. پیکر مطهر این شهید پس از یک روز به خاک میهن بازگشت و به زادگاهش منتقل شد و در جوار آستان مقدس آقا سید ابراهیم(ع) و چند تن از شهدای دفاع مقدس واقع درگلزار شهدای شهر گوراب زرمیخ آرام گرفت.
نام *
پست الکترونیک *
وب سایت