یکشنبه،۱۳آبان۱۳۹۷
کد: 180159
پیرو تصمیم امروز شورا مطرح شد

نمره ۲۰ به شورای نگهبان در روز ضدآمریکایی

 

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب همزمان با ۱۳ آبان سالروز مبارزه با استکبار و تصمصم شورای نگهبان درباره لایحه موسوم به CFT گفت: شوراى نگهبان با رد CFT آن هم با طرح ٢٠ اشکال اساسى که بعضا قابل اصلاح نیستند، نمره ٢٠ را در این مورد براى خود ثبت کرد.

به گزارش احرارگیلمحمد حسینی همزمان با ۱۳ آبان سالروز مبارزه با استکبار و تصمصم شورای نگهبان درباره لایحه «الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم» موسوم به CFT گفت: شوراى نگهبان با رد CFT آن هم با طرح ٢٠ اشکال اساسى که بعضا قابل اصلاح نیستند، نمره ٢٠ را در این مورد براى خود ثبت کرد.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب تاکید کرد: شورای نگهبان وظیفه صیانت از شرع و قانون اساسى را به خوبى انجام داد. خداقوت و جزاکم الله خیرا.
به گزارش میزان عباسعلی کدخدایی امروز گفت: شورای نگهبان لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) را در جلسات متعدد خود مورد بررسی قرار داد و واجد ایرادات و ابهاماتی دانست.

سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: این نظر شامل موارد خلاف شرع، خلاف قانون اساسی و ابهام، در موعد مقرر برای مجلس شورای اسلامی ارسال شده است.
نام *
پست الکترونیک *
وب سایت