وزیر کشور: تسلیم هم بشویم، فشارها کم نمی‌شود - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳۱ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
وزیر کشور: تسلیم هم بشویم، فشارها کم نمی‌شود

 احرارگیل عبدالرضا رحمانی فضلی در پنجمین جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور که با حضور اعضا، در محل وزارت کشور برگزار شد، گفت: دستگاه‌های اجرایی در حوزه‌های مختلف اقدامات مؤثر و نتایج مفیدی کسب می‌کنند که وظیفه دارند این اقدامات و نتایج آن را با تعامل مناسب با رسانه‌ها در فضای عمومی منعکس کنند تا مردم در جریان اقدامات مؤثر آنها قرار گیرند.

وی افزود: وحدت و انسجام در برابر تحریم‌ها و دشمنی‌های فزاینده آمریکا مسئله مهمی است که باید مورد توجه ویژه همه جریان‌های سیاسی قرار گیرد.

رئیس ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور خاطرنشان کرد: کارگروه‌های ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی باید به‌سرعت سیاست‌های خود را عملیاتی کنند.

رحمانی فضلی به تأثیر و نقش راهبردی رسانه‌ها در آرام‌سازی فضای جامعه اشاره کرد و گفت: در این شرایط مجموعه عوامل دست‌اندرکار از جمله صاحبان تریبون‌ها و رسانه‌ها باید به‌جای امیدزدایی، امیدزایی کنند و در مجموع به افکار عمومی اطمینان خاطر بدهند که مانند گذشته از بحران‌ها و مشکلات عبور می‌کنیم.

وزیر کشور با مرور شرایط دشوار سپری‌شده در طول دهه‌های گذشته تأکید کرد: مطمئن هستم که با تدبیر و مقاومت می‌توانیم از این شرایط نیز عبور کنیم و باید بدانیم که اگر تسلیم شویم فشارها کم نمی‌شود، بلکه با مقاومت مدبرانه است که می‌توانیم از فشارها عبور کنیم؛ چنانچه مردم غیور ما بارها این نوع تحریم‌ها را تجربه کرده‌اند و با اراده قوی موجبات شکست آمریکا را فراهم ساختند.

در پنجمین جلسه ستاد، همچنین آئین‌نامه پیشنهادی هر یک از کارگروه‌های ستاد مطرح شد و مورد تصویب قرار گرفت. همچنین درخصوص چگونگی مدیریت هماهنگ و منسجم و زمان‌بندی برگزاری جلسات کارگروه‌های تخصصی تصمیم‌گیری شد.

در این جلسه همچنین پس از ارائه گزارش کارگروه‌های تخصصی، تصمیمات لازم و متناسب با آخرین شرایط رسانه‌ای کشور اتخاذ شد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true