یکشنبه،۲۰آبان۱۳۹۷
کد: 180583

تکلیف میزبانی تیم های ایرانی از عربستانی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد

 

مازیار ناظمی ، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش ، در توئیتی ، آخرین خبر در خصوص میزبانی تیم های ایرانی از نمایندگان عربستانی را که پیش از این به صورت رسمی در خبرگزاری های ورزشی کشور عنوان نشده بود را اعلام کرد .

به گزارش احرارگیلمازیار ناظمی ، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش ، در توئیتی ، آخرین خبر در خصوص میزبانی تیم های ایرانی از نمایندگان عربستانی را که پیش از این به صورت رسمی در خبرگزاری های ورزشی کشور عنوان نشده بود را اعلام کرد .

مدیر روابط عمومی وزارت ورزش با انتشار صحبت های شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت:

بازی های ایران و عربستان همچنان در زمین بی طرف برگزار می شود.

پیش تر از قول شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا، درباره موضوع میزبانی تیم های ایرانی و عربستانی چنین نقل  قولی عنوان شده بود :

این مسئله ای است که در کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا بررسی می شود. دو روز گذشته دادگاه عالی ورزش در سوئیس درباره این قضیه رای داده و رای آنها بالاتر از تصمیم کنفدراسیون ها است.من نه تنها نمی توانم درباره آن حرف بزنم، بلکه ما هیچ تاثیری روی رای دادگاه عالی نداریم. این مسئله شامل تمام کنفدرسیون ها است. اما تا جایی که مربوط به ای اف سی می شود، ما نقش مثبت خود را ایفا می کنیم و در این راه سعی می کنیم تمام تلاش و کمک خود را انجام دهیم.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت