جمعه های«شهدایی»احرار/ آخرین دست نوشته های سردار شهید علیرضا نظری قبل از عزیمت به سوریه - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳۱ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
جمعه های«شهدایی»احرار/ آخرین دست نوشته های سردار شهید علیرضا نظری قبل از عزیمت به سوریه

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل: جمعه های«شهدایی»احرار/ آخرین دست نوشته های سردار شهید علیرضا نظری قبل از عزیمت به سوریه.

خداحافظ ای زندگانی بی محتوا، تورا برای همیشه ترک میکنم. تو به راه خود باش من هم راهم را از سفر به سوریه مشخص خواهم کرد که وصل مستقیم به خدای یکتا خواهد داشت. انشاءالله. ۹۴/۱۰۲ ((قبل از رفتن به سوریه))

_ اگر مدافعین حرم و شهدای مدافع نمی رفتند و زبانم لال دوباره زینب کبری (س) اسیر می شد چگونه می توانستیم در صحرای محشر در مقابل حضرت زهرا (س) سرمان را بالا بگیریم.

_ روز اول که رفتم، قدمگاه شیر شیران، حبیب سپاه سرلشگر شهید حاج حسین همدانی چهره اش نورانی و جذاب بود احترام عجیبی داشت. نمی دانم این پیر مرد شیر زاهد شب و شیر جبهه های دمشق در زیارت حرم بی بی زینب چه گفت و چه خواست که بعد از ۴۸ ساعت به آرزوی خود رسید. روحش شاد.

خدایا حقیر که مدتی کنار ایشان بودم وقتی به محل استراحت و عبادت ایشان می رسیدم از خود بی خود می شدم. خدایا به حق خاصان و خوبان درگاهت مرا لایق سربازی به عنوان خادم مدافعین حرم قبول نما و در آخر سعادت شهادت را در راه دفاع از امامت و ولایت و حریم اهل بیت سیدالشهدا نصیبم کن که آخرین آرزوی حقیر همان شهادت در راه تو می باشد.

_ از سال ۵۸ تا کنون در کسوت سربازی کشورم تحت امر امام (ره) و امام فعلی حضرت آقا هستم. لحظه ای برای کار و خدمت خودم را خسته ندیده و نخواهم دید. خدایا در این راه یاری ام ده و دستم را بگیر.

_ می دانم که همسرم از سالهای دور تا کنون همیشه به تنهایی نبود مرا به سختی تحمل نموده است. از همسرم که بهترین مونس و همدمم است عذرخواهی و درخواست عفو و گذشت دارم همچنین برای فرزندانم پدری نکرده ام چون بیشتر عمر خود را برای دفاع از کشور، اسلام و ولایت صرف نموده ام و در حال حاضر برای دفاع از حریم اهل بیت در سوریه مشغول می باشم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true