دوشنبه،۵آذر۱۳۹۷
کد: 181688

رفتار این روزهای برخی اصلاح‌طلبان با روحانی ناجوانمردانه است

 

ناصر ایمانی، فعال سیاسی به خبرآنلاین گفت: ... اصلاح طلبان در تلاش هستند تا با استفاده از فرصت، خوبی های دولت را به نفع خود مصادره کرده و نقاط ضعف را بر گردن روحانی بیندازند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،ناصر ایمانی، فعال سیاسی به خبرآنلاین گفت: … اصلاح طلبان در تلاش هستند تا با استفاده از فرصت، خوبی های دولت را به نفع خود مصادره کرده و نقاط ضعف را بر گردن روحانی بیندازند.

ایمانی اظهارات ضد و نقیض اصلاح طلبان را بازی با افکار عمومی خواند و گفت: اینکه اصلاح طلبان بخواهند خوبی های دولت را به نام خود تمام کرده و کاستی ها و نقاط ضعف ها را مورد نقد قرار دهند نه تنها قابل پذیرش نبوده بلکه ناجوانمردانه است.

وی با یادآوری سابقه فعالیت سیاسی اصلاح طلبان از سال ۷۶ تا امروز ، تاکید کرد: این جریان سیاسی اگرچه به حضور در قدرت به شدت علاقمند است اما هیچ گاه نمی خواهد مسئولیت آن را بر عهده بگیرد به عبارتی اصلاح طلبان همواره از مسئولیت پذیری فرار می کنند. این گروه در زمان هایی که تحت فشار قرار می گیرند با طرح موضوعات انحرافی و استفاده از برخی کلیدواژه ها همچون حاکمیت دوگانه، نیروهای قدرت طلب، نیروهای نظامی، تمامیت خواهان، دولت پنهان، دولت در سایه  می خواهند طوری القا کنند که اختیاری نداشته و عده ای در مسیر آنها سنگ اندازی کردند.

این فعال سیاسی تصریح کرد: خب اگر شما از ابتدا می دانستید چنین نیروهایی هستند و امکان فعالیت برای شما نیست پس چرا به قدرت آمدید؛ واقعیت این است که اصلاح طلبان فقط برای فرار از پاسخگویی این موضوعات را مطرح می کنند.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت