پنج شنبه،۸آذر۱۳۹۷
کد: 181846

خودکشی قاتل فرمانده کلانتری ۲۰ دزفول پس از گیر افتادن در چنگ ماموران نیروی انتظامی !

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، سرهنگ علی الهامی افزود: ساعت ۱۰ صبح دیروز، فرمانده کلانتری ۲۰ دزفول همراه چند مامور برای اجرای حکم دستگیری یک سارق به محل اختفای وی در مسکن مهر زیباشهر دزفول مراجعه و سارق اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کرد. وی بیان کرد: سروان نادری در این تیراندازی هدف اصابت […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، سرهنگ علی الهامی افزود: ساعت ۱۰ صبح دیروز، فرمانده کلانتری ۲۰ دزفول همراه چند مامور برای اجرای حکم دستگیری یک سارق به محل اختفای وی در مسکن مهر زیباشهر دزفول مراجعه و سارق اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کرد.

وی بیان کرد: سروان نادری در این تیراندازی هدف اصابت گلوله قرار گرفت و مجروح شد که پس از انتقال به بیمارستان بزرگ دزفول به دلیل شدت جراحت به شهادت رسید.

فرمانده انتظامی دزفول با بیان این که متهم که خود را در محاصره پلیس دید، اقدام به خودکشی کرد، افزود: پدر همسر متهم نیز که در منزل محل اختفای او حضور داشت در این درگیری مجروح شد.

وی گفت: ماموران نیروی انتظامی در بازرسی از منزل متهم یک قبضه سلاح کلاشینکف همراه با چهار خشاب، پنج قبضه کلت کمری و مقادیری مهمات کشف و ضبط کردند. سرهنگ الهامی افزود: تحقیقات در این خصوص توسط ماموران نیروی انتظامی ادامه دارد.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت