یکشنبه،۹دی۱۳۹۷
کد: 184279
در پیام نماینده ولی فقیه در استان آمده است :

قدردانی از حضور حماسی مردم در سالروز حماسه ۹ دی + تصاویر

 

آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت در پیامی از حضور مردم گیلان در تجمعات یوم الله ۹ دی قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،در پیام نماینده ولی فقیه در استان آمده است : سلام و درود خداوند بر ارواح پاک و طیبه شهدای انقلاب اسلامی و شما مردم سلحشور و ولایتمدار گیلان که بار دیگر همگام با ملت سرافراز ایران اسلامی برای تجدید پیمان و میثاق با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله امام خامنه ای و محکومیت فتنه شوم سال ۸۸ ، حماسه ای کم نظیر و به یاد ماندنی آفریدید.

در بخش های دیگری از این پیام آمده است : این حرکت بزرگ شما مردم ولایتمدار که برگرفته از عشق بی کرانتان نسبت به اصل ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی است دارای پیام های متعددی به تمامی دشمنان داخلی و خارجی اعم از آمریکایی ها ، رژیم صهیونسیتی ، منافقین ، سلطنت طلبان و … بوده و با این حماسه ثابت کردید که در دفاع از اسلام و ایران عزیز همچنان استوار و همان ملت پرشور سال ۵۷ و اوایل اتقلاب هستید.
در پایان پیام آیت الله فلاحتی آمده است : اینجانب بر خود فرض میدانم از حضور حماسی آحاد مردم انقلابی و همیشه در صحنه گیلان و اقشار مختلف جامعه نهایت تشکر و قدردانی را به عمل آورده و عزت و موفقیت همگان را ذیل توجهات ولی عصر ( ارواحنا فداه ) از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت