واکنش سردارحمزه فلاح به یک گزارش "دفاع مقدسی" - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۷ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
واکنش سردارحمزه فلاح به یک گزارش “دفاع مقدسی”

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، درپی درج “گزارش ناگفته‌هایی از مقاومت جانانه لشکر ۱۶ قدس گیلان در عملیات کربلای۵ ” دریکی از خبرگزاری های گیلان، سردارحمزه فلاح جانشین سپاه بیت المقدس استان کردستان نسبت به برخی ابهام آفرینی هادر این گزارش واکنش نشان داد.

دربخشی از نوشته سردارحمزه فلاح یکی ازفرماندان وقت ل قدس در عملیات کربلای۵ آمده است:

گزارشی در خصوص عملیات کربلای ۵ تحت عنوان «ناگفته هایی از مقاومت جانانه لشگر قدس گیلان» در این عملیات، و منبع گزارش به نام اینجانب و برادر عزیز و جانباز سرافراز و یادگار شهدا حاج قاسم شافعی نسبت داده شده که به آن معترضم.  بنده در هیچ جایی و با هیچ خبرگزاری در این خصوص اینگونه صحبت نکرده یا نوشته ای نداده ام.

لذا اینگونه گزارش کردن علی رغم نیت خوب گزارشگر نه تنها واقعیت های آن حماسه بزرگ را خوب گزارش نکرده اند بلکه بعضی از موضوعات ذکر شده در این گزارش غلط و حق مطلب  ادا نشده است. چه ازشهیدان و سلحشوری رزمندگان گیلانی و فرماندهان شهید و جانباز، و چه حق مطلب در خصوص زحمات و رزم بی امان گردان های حاضر در آن عملیات ادا نشده است .

 

 پیشنهاد میگردد برای تهیه اینگونه گزارش از صاحب نظران فرماندهان به جا مانده که کم هم نیستند مشورت و گزارش کامل چاپ شود.

بی انصافی نسبت به زحمات «گردان ها»

بی انصافی است از زحمات گردان ها چیزی شایسته گفته نشود. باید از باقی شهدای زنده گیلان که مایه افتخارند پرسید تا حق مطلب ادا شود و اگر رزم و ایستادگی این گردان ها نبود چه بسا محورهای دیگرعملیات موفق نمی شدند .

یک درخواست

و  تاسف!

یک درخواست دارم و آن اینکه اینگونه گزارشات به نقل قول ازکسی نوشته نشود بلکه با نظر نهادها و کارشناسان فن مطلب تایید ، سپس ارائه گردد . جای تاسف است که پس از گذشت سی و دو سال از عملیات کربلای پنج ، اینگونه مسائل درج می گردد .

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true