پنج شنبه،۲۰دی۱۳۹۷
کد: 185096
کسب مساوی

شرایط بدنی بازیکنان “ملوان بندرانزلی” باید تقویت شود

 

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه شرایط بدنی بازیکنان ملوان بندرانزلی باید تقویت شود گفت: در‌ چند هفته گذشته به دلایل مختلف ناچار شدیم که استراحت کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،محمد احمدزاده عصر امروز در کنفرانس خبری پس از دیدار ملوان بندرانزلی در برابر تیم خونه‌به‌خونه بابل اظهار داشت: نتیجه مساوی برای تیم ملوان بندرانزلی خوب نبود.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه تیم حریف توانست در این بازی یک امتیاز کسب کند تصریح کرد: هدف تیم خونه به خونه کسب ۳ امتیاز نبود و تیم حریف برای کسب مساوی وارد زمین بازی شد.

احمدزاده با اشاره به اینکه تیم حریف منتظر اشتباهات فردی بازیکنان ملوان بود بیان داشت: تیم خونه به خونه قصد داشت تا با استفاده از ضدحملات به گل برسد.

وی با اعلام اینکه تیم ملوان بندرانزلی باید ۳ امتیاز این دیدار را کسب می‌کرد عنوان کرد: برای رسیدن به آرامش باید حداکثر امتیازات ممکن در بازی را کسب کنیم.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با تاکید بر اینکه شرایط بدنی بازیکنان ملوان بندرانزلی باید تقویت شود ابراز داشت: در‌ چند هفته گذشته به دلایل مختلف ناچار شدیم که استراحت کنیم.

احمدزاده با بیان اینکه پرداخت مطالبات بازیکنان ملوان بندرانزلی عقب افتاد و بازیکنان شرایط بدی داشتند خاطرنشان کرد: بازیکنان ملوان می‌توانند به شرایط مطلوب گذشته برگردند.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه بازیکنان ملوان برای رسیدن به پیروزی تمام تلاش خود را انجام می‌دهند عنوان داشت: تشویق هواداران بدون شک بر روی افزایش روحیه بازیکنان موثری است.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت