چندین طرح عمرانی شهری در ماسوله و رحیم آباد به بهره‌برداری رسید - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۴ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
چندین طرح عمرانی شهری در ماسوله و رحیم آباد به بهره‌برداری رسید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،ظهر یکشنبه با حضور مسئولان چندین پروژه عمران شهری در شهرهای ماسوله و رحیم آباد رودسر بهره برداری شد.

بهره‌برداری از فاز نخست احداث دیوار حفاظتی رودخانه سینی روبار با اعتبار ۲ میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان، بهره‌برداری از بلوار، روشنایی و بهسازی معابر شهرک تاریخی ماسوله با اعتبار۵۰۰ میلیون تومان و اجرای طرح احیای نان سنتی ماسوله بخشی از پروژه‌های بهره‌برداری شده در این شهرک تاریخی بود.

محمد هنرپاک رئیس آبفار فومن در حاشیه بهره‌برداری از فاز نخست غرب شبکه توزیع آب روستای گران با بیان اینکه با بهره‌برداری از این پروژه ۲۸۶ نفر از آب شرب سالم برخوردار می شوند، افزود: برای اجرای این پروژه با ۲ کیلومتر خط انتقال و ۴ کیلومتر شبکه توزیع اجرایی شده است.

وی با اشاره به اینکه برای اجرای ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است، افزود: ۷ روستا در سال آینده از آب شرب سالم برخوردار می شوند.

افتتاح دفتر دهیاری روستای چپول با اعتبار بیش از ۴۰ میلیون تومان از دیگر طرح‌های افتتاحی امروز شهرستان فومن بود.

شهردار ماسوله در حاشیه مراسم بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی این شهرک با بیان اینکه ماسوله دومین شهر زنده دنیا است، اظهارکرد: این شهرک تاریخی مورد توجه بسیاری از گردشگران داخلی و جهانگردان خارجی است.

حسن آقاجانی با اشاره به اینکه اجرای فاز نخست دیواره گذاری رودخانه سینی روبار از اعتبارات استانی بهره‌گیری شده است، افزود: فاز نخست  این طرح ۷۰ متر اجرایی شده است.

وی با اشاره به وجود برخی امکانات و زیرساخت‌ها در این شهرک تاریخی، گفت: در گذشته ماسوله دارای ۹ جایگاه آتش نشانی بوده که این تعداد امروز به ۱۹ جایگاه افزایش یافته است.

شهردار ماسوله با اشاره به وضعیت آب شرب این شهرک تاریخی ادامه داد: تاکنون برای بهبود این وضعیت ۲۰ میلیون تومان هزینه کرده‌ایم. تا به امروز ۳ میلیارد تومان پروژه برای شهرک تاریخی ماسوله تعریف و اجرایی شده است.

بهره‌برداری از ۵ طرح توسعه عمرانی رحیم آباد رودسر 

شهردار رحیم آباد در حاشیه مراسم بهره‌برداری از این طرح‌ها اظهارکرد: این طرح ها با اعتبار ۳۹۵ میلیون تومان از منابع داخلی و استانی اجرایی شده است.

محمد محمدی با اشاره به اجرای چندین طرح دیگر در شهر رحیم‌آباد رودسر، افزود: تلاش می کنیم تا با ایجاد زیرساخت‌ها و امکانات رفاهی رضایت مردم را جلب کنیم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true