افتتاح ۲۲۴ طرح در نهمین روز دهه فجر در گیلان - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۴ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، طرح امروز با حضور استاندار در رشت به بهره برداری رسید.

این طرح ها شامل یک واحد تولید مرغ مادر با ۱۵۰ نفر اشتغالزایی و یک مجموعه ورزشی سرپوشیده است.
برای اجرای این ۲ طرح بخش خصوصی ۱۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری کرد.
از انزلی خبر رسید ۱۷۹ طرح شامل ۱۲۴ واحد مسکن مهر ، ۳۵ واحد مسکن فرهنگیان ، یک مجتمع فرهنگی و ساختمان جدید تامین اجتماعی با ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه در این شهرستان افتتاح شد.
یک خانه بهداشت در روستای دارسازی رشت هم با ۱۲۰ میلیون تومان هزینه امروز افتتاح شد.
رضوانشهری ها هم امروز شاهد افتتاح ۱۲ طرح عمرانی ، کشاورزی و خدماتی با یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان هزینه در این شهرستان بودند.
از فومن خبر رسید ۵ طرح عمران شهری ، یک واحد نانوایی ، ۳ طرح آبخیزداری ، یک ساختمان دهیاری ، یک پایگاه بسیج و یک طرح آبرسانی روستایی در مجموع با ۶ میلیارد تومان هزینه و سرمایه گذاری به مناسبت دهه فجر در این شهرستان افتتاح شد.
در لنگرود هم یک خانه بهداشت ، یک آموزشگاه فنی و حرفه ای با اشتغالزایی ۱۰ نفر و یک طرح ورزش های هوایی در مجموع با ۳۹۰ میلیون تومان هزینه و سرمایه گذاری افتتاح شد.
خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما از ماسال خبر داد یک طرح تولیدی کشاورزی ، یک طرح آبرسانی و یک طرح گازرسانی در مجموع با ۲ میلیارد تومان هزینه و سرمایه گذاری در این شهرستان به بهره برداری رسید.
از سیاهکل خبر رسید یک واحد مرغداری با اشتغالزایی ۴۱ نفر ، یک واحد تولیدی با اشتغالزایی ۱۵ نفر ، یک طرح آبرسانی روستایی و یک مسجد روستایی در مجموع با ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه و سرمایه گذاری در این شهرستان به بهره برداری رسید.
۲ کارگاه تولیدی سفال و لباس محلی با اشتغالزایی ۶ نفر و ۲۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری در لاهیجان نیز افتتاح شد.
در آستارا هم یک کارخانه تولید دستگاه های شالیکوبی و آردکوبی با اش ۲ میلیارد تومان سرمایه گذاری به مناسبت دهه فجر افتتاح شد.
از تالش خبر رسید یک جایگاه عرضه سوخت گاز با ۴ نفر اشتغالزایی و یک مدرسه ۲ کلاسه در مجموع با ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری در این شهرستان افتتاح شد.
یک کارگاه آموزش تعمیر آسانسور با ۲۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری در صومعه سرا هم به بهره برداری رسید.
طرح دیواره سازی رودخانه روستای نیاکوی آستانه اشرفیه با ۱۸۰ میلیون تومان هزینه و همچنین ۲ پایگاه مقاومت بسیج روستایی با ۶۰ میلیون تومان هزینه در املش به مناسبت دهه فجر به بهره برداری رسید.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true