یکشنبه،۲۱بهمن۱۳۹۷
کد: 187737
فردا

همه فردا می‌آییم‌

 

گروه استان‌ها ــ در آستانه راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن و در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب مردم ایران اسلامی بار دیگر با حضور در این راهپیمایی باشکوه با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید پیمان می‌کنند.

حال‌وهوای سراسر کشور بوی انقلاب دارد و بی‌شک حفظ و گرامی‌داشت خاطرات انقلاب و بازگوکردن آن برای نسل جوان، توقع مردم  و تمام کسانی است که در شکل‌گیری این انقلاب نقش داشتند و همواره خود را حامی انقلاب اسلامی می‌دانند و فردا با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن باری دیگر این حضور حماسی را به‌نمایش می‌گذارند.

همچنین به همین مناسبت کاربران فضای مجازی نیز دست به کار شده و با راه‌اندازی هشتگ‌های #ما_می‌آییم، #همه_می‌آییم و #۲۲_ بهمن اعلام کردند که هم‌صدا با هموطنان خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا می‌کنند و کنار هموطنان خود قرار می‌گیرند و نام زیبای “ایران” را سر می‌دهند و به همه نشان می‌دهند که این همبستگی با هیچ اتفاقی از بین نمی‌رود.

مردم با حضور پرشور و گسترده  در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر امید های واهی استکبار را به ناامیدی تبدیل کرده و با انسجام و همدلی خود بار دیگر مشت محکمی بر دهان دشمنان و یاوه‌گویان خواهند زد و به جهانیان نشان می‌دهند که ما تا آخرین نفس پای انقلاب‌ اسلامی و ولایت ایستاده‌ایم.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت