رئیسی دست نگه دارد ... - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۴ خرداد - ۱۳۹۸  
true
true
رئیسی دست نگه دارد …

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، درآستانه تغییر روسای قوه قضائیه و انتصاب آیت اللهسیدابراهیم رئیسی، رزمنده دوران دفاع مقدس در گروه تلگرامی«خاکریزی ها» نوشت:

عرض سلام و ادب محضر«خاکریزی ها»ی عزیز و بزرگوار

… درخبرها داشتیم که جناب حجت الاسلام آقای سیدابراهیم رئیسی عن قریب سکان هدایت قوه قضائیه را برعهده خواهندگرفت، از این خبر خرسند شدم. خدای منان را شکرکردم و با شناختی که بنده از سوابق ایمانی،انقلابی،مبارزاتی و اخلاقی ایشان دارم به یقین از بهترین های حال حاضرایران اسلامی هستند و از بسیاری از مسئولان سابق این دستگاه مهم نیز بروزترند؛ اما….

امااگر این سید بزرگوار قصد دارن تنها با نصیحت ، موعظه و تسبیح بر این قوه پای نهند  و امرارومعاش کنند(که چنین سابقه ای درکارنامه اش نیست ) پیشنهاد حقیر بعنوان  رزمنده ای ناچیز این است که پای در این مبارک آباد نذارندو دست نگه دارند…

آخه دلهای برخی ازاهالی این نامبارک آباد وهم محلی های آنان درسایر محلات!  آنقدر چربی از جنس پالم زده که کمتر آیه ای برای دلهای مالامال از دنیاگرایی شان؛ نمیسوزاند این زنگار را. انگار (خدای ناکرده) صادق است بردلهای آنان آیه مبارکه« (ختم الله على قلوبهم وعلى سمعهم وعلى أبصارهم …».

ساده می نویسم و صمیمی؛جبهه ای ام و خدامیداند که اهل هیچ گروه و حزبی نبوده و نیستم. چرا که اساساً  حزب بازی ها و گروه بازی ها را قبول ندارم که هیچ؛ بلکه مصائب  امروزی مملکت را از “خاموش خوانان این قصیده” می دانم و بس.

میدانم این یک جمله ممکن است درنزد نااهلال ناصواب آید و برای جنابعالی و نگارنده این مرقومه دارای هزینه باشد ولی حرف دل میزنم امید که بردل نشیند که؛ «اگرقصد برپایی اعدام های صحرایی راندارید پای براین مبارک آبادنگذارید.»

سید بزرگوارجناب آقای رئیسی! این شایسته ی این انقلاب نیست که بعد چهل سال از عمربابرکت اش ۴ تا وزیر و نفوذی های بالادستی چه دوران نشخوارگروهک هادر اوایل پیروزی انقلاب و هجمه شیادانه منافقین و چه از قبل فتنه ۸۸ و چه پس از آن تا به امروز اعدامی نداشته باشد. اگر نیاز به اسنادمثبته است به حافظه مردم مظلوم رجوع شود تا عدد۴ «مجازی» حقیر را به چهل بل بیشتر و بیشتر هویداسازند در تشخیص و «حقیقت» و نه در تشخیص مصلحت.

شناسایی این«گونه» از افراد«نادر»  اگرتا دیروزدر«حقیقت» سخت بود، امروزه به لطف فضای اجاره ای«مجازی» سخت که نیست هیچ، سهل هم گشته زیرا هیچ ابایی به عیان این “درندگی ها و بلعیدن ها” ندارند.

شاید بشه هویت حقیقی این«گونه» آدمها را درنقل ابن عباس درآیه شریفه …” و إذا خلوا إلى شیاطینهم قالوا إنا معکم إنما نحن مستهزئون” جستجو کرد،سران نفوذی درس خوانده در حوزه های علیمه ایی که («آشنای» تفسیر نقل ابن عباس اند و…) مملکت را واداده و ملاقه بدست خورشت ریز غذای داغ لیبرالسیم دین ستیز غرب شده اند.

جناب رئیسی عزیز! به نظر حقیر دهه پنجاه انقلاب؛ دهه حزب بازی ها و لیست بازی ها وپول پرست ها و شهوت پرستی ها و نیز دهه فراموشی مردم شریف ،دین دار، ولایت مدار، مظلوم و پابرهنه ایران است که می آیند برای انتقام ازقیام برعلیه «خان زاده ها و آقازاده ها»ی طاغوت و یاقوت . از این رو چشم امید مردم مظلوم،روستازاده،پابرهنه و حاضر درصحنه به “دستان و لبان” سیدبنی هاشمی(حسب نقل ابن عباس درآیه فوق الذکر) دوخته شده است.

کسانی راکه چنین ایده ای فاسد دارند از دم تیغ عدالت انقلاب اسلامی(اعدام«صحرایی» و بدون فوت وقت) باید گذراند که دوام اسلام علوی و انقلاب خونباراسلامی که میراث حضرت امام روح الله عزیز سلام الله علیه و از آرمانهای شهدای راست قامت مظلوم و ندای روزانه رهبری معظم انقلاب است به شمشیرهای دولبه ی جنابعالی است.

وگرنه سران  “حزب بازها و لیست بازها و شهوت بازها و…” با اجیرکردن خودفروختگان ونیز با خام سازی برخی ناآگاهان هر هفته گروهی را جلوی عدلیه ها به صف کرده تا امان ازمصلحان بگیرند و صد البته امید را از مردم./باقی بماند برای بعد…

/متقیان رزمنده دوران دفاع مقدس

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true