نامه فتح‌الله‌زاده به نیروی انتظامی درمورد مجیدی - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۴ خرداد - ۱۳۹۸  
true
true
نامه فتح‌الله‌زاده به نیروی انتظامی درمورد مجیدی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،همه چیز از ویدیویی آغاز شد که فرهاد مجیدی دراینستاگرام منتشر کرد. او با یک نیروی انتظامی بحث می‌کند. پلیس از او می‌خواهد مدارکش را تحویل دهد و تست الکل بدهد. در فیلم‌ها می‌بینیم مجیدی به رفتار نیروی انتظامی معترض است. اما علی فتح الله زاده اعتقاد دارد مجیدی مقصر نشان داده شده و اصل ماجرا چیز دیگری است. با او درباره رفتار مربی استقلال گفت‌وگو کرده ایم. مدیر پیشین استقلال حالا دفاع می‌کند از ستاره سابق تیمش. او می‌گوید برداشت اشتباهی از حرف‌های فرهاد مجیدی شده. او نمی خواسته کاری فراقانونی انجام دهد.

*داستان این ویدیو دقیقاً چیست؟

مجیدی با ۱۳۰ کیلومتر سرعت می رانده که پلیس او را متوقف کرده است. مدارک او بررسی شده، تست داده و همه کارهایی که پلیس می‌خواهد را انجام داده است. او تخلفی انجام نداده است. همه می‌گویند او تخلف کرده در حالی که این طور نیست.

*رفتار مجیدی غیرقانونی بود؟

او حرف فراقانونی نزده است. فرهاد نپرسید چرا ماشین من را می‌خوابانید. او پرسیده چرا دوستانمان در راهنمایی و رانندگی به گونه‌ای تحقیرآمیز با دیگران رفتار می‌کنند. این رفتار نباید هیچ ارتباطی با جایگاه، شخصیت، شان و منزلت افراد در جامعه داشته باشد. کاش دوستان در نیروی انتظامی درباره این این مسئله صحبت کنند.

*مسئولان چه کار باید کنند؟
من به بزرگان پلیس راهور و مسئولان نیروی انتظامی نامه نوشتم. از آن‌ها خواستم حرف‌های فرهاد مجیدی را بررسی کنند. او عواقب حرفایش را پذیرفته اما شما هم ببینید ماموران نیروی انتظامی چگونه با مردم رفتار می‌کنند. هدف فرهاد از انتشار این ویدیو ها هم همین بوده است.

بدون تردید اکثر ماموران شریف نیروی انتظامی و پلیس راهور در برخورد با مردم با متانت سخن می‌گویند و حتی خودم شرمنده ماموران می‌شوم وقتی گاهی مثلاً با آنها برخورد دارم، بارفتار متین شان شرمنده ام می‌کنند.

خب حرف فرهاد هم این بوده که دوست مامورمان کمی با احترام بیشتر با او یا هر شهروند دیگری صحبت کند. وگرنه که مجیدی تابع قانون بوده است.

منبع: خبرآنلاین

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true