عضو مجلس خبرگان: احمدی نژاد بی خود تلاش می کند - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۷ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
عضو مجلس خبرگان:  احمدی نژاد بی خود تلاش می کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،‬ سیدهاشم بطحایی گلپایگانی در گفتگو با نامه نیوز درباره امیدهای احمدی نژاد برای بازگشت به عرصه ریاست جمهوری اظهار کرد: از قدیم گفتند آرزو بر جوانان عیب نیست چه رسد به احمدی نژاد که پیر است. در مجموع نفس امّاره همواره انسان را تحریک می کند که از این حرف ها بزند اما خود فرد باید بسنجد و تصمیم بگیرد.

وی افزود: احمدی نژاد باید به پرونده خود نگاه کند، سوابق کاری خود را ورق بزند و ببیند که چه خرابکاری هایی را مرتکب شده است. با درنظر گرفتن این مسائل او واقعا باید بررسی انجام دهد و ببیند زمینه دارد که دوباره به صحنه انتخابات ریاست جمهوری بیاید؟

عضو مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: احمدی نژاد روی موج حرکت می کند و نفس امّاره هم طوری است که زشتی ها را نزد انسان زیبا و بی‌عُرضه‌گی‌ها را عُرضه‌مند جلوه می دهد. معتقدم بعد از آن مسائلی که اتفاق افتاد و سوابقی که او از خود به جای گذاشت، زمینه اجتماعی برای بازگشتش وجود ندارد.

وی ادامه داد: مَثَل قدیمی است که می گوید «هر کسی را از طریق هم نشینانش و رفقایش بشناس» بنابراین مردم با زوایای شخصیت احمدی نژاد آشنا شدند و او دیگر محلی از اعراب ندارد بنابراین بی خود تلاش می کند تا دوباره مطرح شود.

این استاد حوزه و دانشگاه درباره امکان تأیید صلاحیت احمدی نژاد گفت: با حرف ها، تحریکات و تقرب هایی که داشته بعید می دانم که تأییدصلاحیت شود. چون در این مدت خیلی موج سواری و به همه هم تعرض کرد بنابراین اگر احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری تأیید شود، مویّد زیر سئوال می رود.

بطحایی گلپایگانی تأکید کرد: برای برخی افراد میز ریاست خیلی لذت و جاذبه دارد آنقدر که فرد همه اعتبارش را برای رسیدن و حفظ آن می گذارد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true