جمعه های«شهدایی»احرار/ شهیدحسین جوینده از زبان سردار علی فضلی؛ فرمانده و مربی تمام عیار - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۸ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
جمعه های«شهدایی»احرار/ شهیدحسین جوینده از زبان سردار علی فضلی؛ فرمانده و مربی تمام عیار

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل: هرجمعه باشما باشهدائیم؛ جمعه های«شهدایی»احرار/  شهیدحسین جوینده از زبان سردار علی فضلی؛ فرمانده و مربی تمام عیار.

سردار فضلی در مراسمی با اشاره به شرایط امروز جامعه و دشمنی استکبار جهانی با انقلاب اسلامی ایران ، گفت : راهبردی که امروز به شدت به آن نیاز داریم ، اخلاص و ولایتمداری است.

وی در ادامه افزود : شهادت طلبی خصلت رزمندگانی است که مطیع محض ولایت بوده و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهندکرد.
رییس دانشگاه افسری امام حسین با تاکید بر اخلاق نیکو و رفتار حسنه شهید حسین جوینده ، گفت : این شهید همواره خوشرو و خوش اخلاق بود و همیشه در راه انجام وظایف خود راسخ و ثابت قدم گام برمی داشت.
سردار فضلی ، خاطرنشان کرد: شهادت اتفاقی نیست بلکه به دست آوردنی است و هرکسی به این فضیلت و افتخار نخواهد رسید مگراینکه ازسوی خدا نشانه گذاری شود.
وی افزود : شهید جوینده ، پرتلاش و خالصانه در راه رسیدن به اهداف والای نظام و انقلاب پشتکار نشان می داد و هرگز در هیچ ماموریتی خم به ابرو نیاورد.
رییس دانشگاه افسری امام حسین در بخشی دیگر از سخنان خود ، بااشاره به فرازهایی از وصیت شهید حسین جوینده ، گفت : این شهید و هم سنگرانش در راه مبارزه با دشمن و دفاع از آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی ، سنگ تمام گذاشته و از دنیای خود گذشتند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true