مرعشی: در انتخابات شرکت نکنیم جلیلی رئیس مجلس می شود - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱ آبان - ۱۳۹۸  
true
true
مرعشی: در انتخابات شرکت نکنیم جلیلی رئیس مجلس می شود

پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی درباره رویکرد اصلاح طلبان در انتخابات مجلس در سال۹۸ به خبرگزاری ایلنا گفته است: «اصلاح طلبان راهی جز شرکت و حضور فعال در انتخابات در حد مقدوراتشان ندارند».

وی با بیان اینکه ما نمی توانیم کشور را به راحتی به جبهه پایداری که اشتباهاتشان را به خوبی می دانیم بسپاریم، گفت: «سیاست های غلطشان را می شناسیم که چه بر سر کشور خواهد آورد و از سوی دیگر هم نمی توانیم مردم را از کل نظام سیاسی موجود ناامید کنیم و مردم را ارجاع بدهیم به نیروهایی که دستشان در دست دشمن بوده و نان دشمن را می خورند و نام ایران را بر زبان می رانند. حتما کشور را نمی شود به آنها سپرد.

کسانی که اصلاح طلبان را تشویق به شرکت نکردن در انتخابات می کنند یا فکر می کنند اصلاح طلبان نباید در این دوره فعال شوند چون شرایط سخت است، باید بدانند اگر این سیاست اعمال شود، آنها باید حاکمیت مطلق جبهه پایداری در مجلس را بپذیرند و آنهایی که اصلاح طلبان را از حضور در انتخابات بر حذر می کنند، باید بپذیرند که جلیلی رئیس مجلس شود.

اگر این مطلوب است باید به این سمت حرکت کرد و اگر نیست باید در انتخابات شرکت کنند».

سخنان اخیر مرعشی درحالی است که در چندوقت سعید حجاریان بارها تأکید کرده است که اصلاح طلبان نباید با هر شرایطی در انتخابات حضور یابند. همچنین مصطفی تاجزاده هم چندروز پیش در گفت وگویی شرکت در انتخابات با ابزار رقیب هراسی را نادرست دانست. با این وضعیت و با توجه به اختلافات اعضای کارگزاران و دیگر اصلاح طلبان به نظر می رسد اختلاف نظر در رویکردهای سیاسی میان احزاب شاخص اصلاح طلب به وفور به چشم می خورد.

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true