فرمانده مرزبانی ناجادر رشت :مزایای سربازان و درجه‌داران در ‌پاسگاه‌های مرزی افزایش می یابد - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۹ مهر - ۱۳۹۸  
true
true
فرمانده مرزبانی ناجادر رشت :مزایای سربازان و درجه‌داران در ‌پاسگاه‌های مرزی افزایش می یابد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،‌‌ سردار سرتیپ پاسدار قاسم رضایی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به شاخص‌های بارز استان گیلان اظهار داشت: استان گیلان در تاریخ به‌عنوان استان مقاومت و مجاهدت‌های بسیار نام برده شده و این استان در بسترسازی پیروزی انقلاب نیز نقش به‌سزایی داشت.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به ظرفیت‌ها و شاخصه‌های مرزی استان گیلان با کشورهایی نظیر آذربایجان گفت: این استان دارای فرهنگ غنی بسیاری است و عارفان زیادی نیز تقدیم نظام اسلامی کرده و خوشبختانه در حوزه امنیت مرزی در این استان اقدامات خوبی اجرا شده است.

سردار رضایی با بیان اینکه امنیت و آرامش در مرزها از جمله در استان گیلان نسبت به گذشته افزایش یافته است خاطرنشان کرد: خوشبختانه این استان از شاخصه‌های سرمایه‌گذاری خوبی در زمینه‌های مختلف مشاغل، تولیدی، کشاورزی و صنعتی نیز برخوردار است.

وی با اشاره به حوزه روابط عمومی دیپلماسی با کشورهای همسایه نظیر آذربایجان تصریح کرد: در حوزه مرزی در این زمان، توجه جدی به پایانه مرزی آستارا بسیار اهمیت دارد و زیرساخت‌های آن نیز باید متناسب با مأموریت‌ها و انتظارات ارتقاء یابد و امیدوارم که این پایانه به سرانجام برسد.

فرمانده مرزبانی ناجا به تقویت ناوگان شناوری در حوزه دریایی و سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد اشاره کرد و ابراز داشت: در این راستا امکانات و تجهیزات زیرساخت‌های دریایی باید افزایش و ارتقاء یابد از سوی دیگر خدمت در مرزها جزء مشاغل سخت به شمار می‌رود.

سردار رضایی با بیان اینکه اقدامات خوبی در بخش مرزهای شرقی کشور که با کشورهایی نظیر افغانستان و پاکستان همسایه هستیم انجام شد افزود: در بخش شرقی کشور، همواره با مشکلات مواد مخدر و تولید آن مواجه هستیم و امروز تولید مواد مخدر یک فتنه اقتصادی در منطقه است.

وی به کشف ۲ تن مواد مخدر در مرز شرقی کشور طی ۳ ماه اخیر اشاره کرد و اظهار داشت: در این راستا طرح جامع مرزبانی کشور را در دستور کار قرار دادیم و این طرح به تصویب رسیده و ابلاغ شده است که امیدواریم در طول سال ۹۸ و به زودی به سرانجام برسد.

فرمانده مرزبانی ناجا کشور به ارتقاء حقوق و مزایای سربازان و درجه‌داران در حوزه پاسگاه‌های مرزی کشور اشاره کرد و افزود: این افراد در مناطق مختلف همواره شرایط سخت دور از خانواده را تحمل می‌کنند بنابراین شایسته است که حقوق و مزایای آنان به نحوی افزایش یابد و این کار انجام شد.

به گزارش تسنیم، سهراب سجادی به‌عنوان فرمانده جدید مرزبانی استان گیلان معرفی و از تلاش‌های سرهنگ کیاست سپهری تقدیر به‌عمل آمد.

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true