برخی نمایندگان برای انصراف از استیضاح ها آپارتمان گرفته اند/ ارسال اسامی به شورای نگهبان - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱ آبان - ۱۳۹۸  
true
true
برخی نمایندگان برای انصراف از استیضاح ها آپارتمان گرفته اند/ ارسال اسامی به شورای نگهبان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: جدیدا برخی ها موضوع نظام پارلمانی را مطرح می کنند، بنده اعتقاد دارم قانون اساسی ما خیلی مترقی بوده و توسط افراد بسیار بزرگ، خوش فکر و آینده نگر تدوین شده است.

وی افزود: نظام پارلمانی نظامی است که در این وضعیت فعلی می تواند خطرناک باشد و اصلا مانع فسادهای عجیب و غریب نمی شود لذا نمایندگان مجلس اگر بخواهند آن را انتخاب کنند باعث می شود فساد عجیب و عظیمی در مجلس و برای نمایندگان به وجود آید بنابراین ما نباید موانع فساد را خراب کنیم.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به برخی فسادهای موجود در مجلس، عنوان کرد: برای استیضاح برخی وزرا در مجلس ما شاهد فسادهایی هستیم.
ابرترابی ادامه داد: در استیضاح وزرا لیستی در مجلس داریم که آپارتمان هایی برای عدم استیضاح آن وزیر به نمایندگان داده شده یعنی به نمایندگانی آپارتمان داده شده که استیضاح از وزیر را منتفی کردند که این لیست به شورای نگهبان هم داده شده است؛ پس می بینیم که فساد این چنینی هم وجود دارد.
وی در پاسخ به این سوال که این لیست مربوط به دوره قبل است یا خیر، گفت: مربوط به دوره های قبل و همین دوره هم هست یعنی فقط مربوط به دوره قبل (مجلس نهم) نیست.
این نماینده مجلس در ادامه افزود: لیستی از این افراد در مجلس وجود دارد که البته به شورای نگهبان هم داده شده است، در دوره قبل هم زیاد بود. بسیاری از رد صلاحیت ها هم به همین دلیل بوده است. قرائن و شواهد را که می بینیم متوجه می شویم که با توجه به گزارشات ارائه شده این موارد با گزارشات و …

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true