توزیع لاستیک بین کامیون داران و اتوبوس داران گیلانی - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
توزیع لاستیک بین کامیون داران و اتوبوس داران گیلانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان امروز گفت : از ابتدای طرح توزیع لاستیک خودروهای سنگین ناوگان حمل و نقل عمومی تاکنون ۲۰ هزار حلقه لاستیک در استان توزیع شده است.

فریبرز مرادی افزود : طرح توزیع لاستیک با هدف حمایت از شاغلان بخش حمل و نقل جاده ای با همکاری اداره کل صنعت، معدن و تجارت گیلان از تابستان پارسال تاکنون در حال اجراست.
وی به نحوه توزیع لاستیک خودورهای سنگین حمل و نقل عمومی اشاره کرد و گفت : برای اتوبوس های حمل و نقل عمومی به ازای ۲۰ هزار کیلومتر کارکرد و برای مینی بوس ها به ازای ۱۵ هزار کیلومتر کارکرد ۲ حلقه لاستیک اختصاص می‌یابد.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان افزود : برای وسایل نقلیه باری با ظرفیت تا  ۲۰ تن به ازای ۲۰ هزار کیلومتر کارکرد ، وسایل نقلیه باری با ظرفیت۲۰ تا ۴۰ تن، به ازای ۱۵هزار کیلومتر کارکرد و وسایل نقلیه باری با ظرفیت بیش از ۴۰ تن به ازای ۱۰ هزار کیلومتر کارکرد، ۲ حلقه لاستیک داده می‌شود.
فریبرز مرادی گفت  : رانندگان بخش حمل و نقل کالا و مسافر متقاضی دریافت لاستیک می توانند با به همراه داشتن کارت هوشمند فعال ناوگان و مدارک شناسایی خودرو به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و ادارات تابعه در شهرستان ها مراجعه کنند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true