علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی شد +عکس - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۳۰ مرداد - ۱۳۹۸  
true
true
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی شد +عکس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی از ساعت ۱۰ امروز پس از پخش آیاتی از قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در آکادمی ملی المپیک آغاز شد.

این جلسه به ریاست محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و با حضور اعضاء مجمع برگزار شد و کیکاووس سعیدی سرپرست دبیرکل کمیته به عنوان نماینده کمیته و محمدشروین اسبقیان رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون ها و و مستجاب الدعوه رئیس امور مجامع فدراسیون‌های ورزشی نیز در این انتخابات حضور داشتند.

برای ریاست فدراسیون کشتی، ۷ کاندیدا به نام‌های علیرضا دبیر، حمید بنی‌تمیم، عبدالمهدی نصیرزاده، سیداصغر آزوره، جاسم امیری، علی‌اکبر جیره سرایی و حمیدرضا صالحی احراز صلاحیت شده بودند که حمیدرضا صالحی در مجمع غایب بود و با عدم حضور در مجمع انتخاباتی نامش از بین کاندیداهای رأی‌گیری خارج شد.

علی‌اکبر جیره‌سرایی یکی از نامزدهای انتخابات فدراسیون کشتی نخستین کاندیدای انصرافی مجمع بود به نفع علیرضا دبیر اعلام انصراف کرد. جاسم امیری نیز در ادامه انصراف داد.

در نهایت انتخابات کشتی با ۴ کاندیدا به نام‌های علیرضا دبیر، حمید بنی‌تمیم، عبدالمهدی نصیرزاده و سیداصغر آزوره برگزار شد.

اعضای حاضر در مجمع ۴۳ نفر بودند که اسبقیان عنوان کرد رئیس با ۲۲ رأی انتخاب خواهد شد.

محسن کاوه مدیرفنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و نماینده باشگاه ها و والی‌زاده رئیس هیات کشتی لرستان به عنوان ناظر بر انتخابات معرفی شدند.

پس از رای گیری، علیرضا دبیر ۱۸ رای، عبدالمهدی نصیرزاده ۱۲ رای، حمید بنی تمیم ۱۱ رای و سیداصغر آزوره ۲ رای آوردند و بدین ترتیب هیچ کاندیدایی حائز رای اکثریت نشد و انتخابات به دور دوم رفت.

بدین ترتیب در دور دوم دبیر و نصیرزاده با هم رقابت کردند و در نهایت در دور دوم انتخابات پس از رای گیری، علیرضا دبیر با کسب ۳۱ رای برای ۴ سال به عنوان رئیس فدراسیون کشتی جانشین رسول خادم شد. نصیرزاده نیز ۱۲ رای کسب کرد.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی شد +عکس

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true