احمدی نژاد در رودسر: علت اصلی وضع موجود کشور دور شدن جمعی از مقامات از آرمانهای انقلاب، راه و اندیشه شهیدان است/ برای برداشتن اموال مردم کلید دارند! - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۴ آذر - ۱۳۹۸  
true
true
احمدی نژاد در رودسر: علت اصلی وضع موجود کشور دور شدن جمعی از مقامات از آرمانهای انقلاب، راه و اندیشه شهیدان است/ برای برداشتن اموال مردم کلید دارند!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛ سخنرانی دکتر احمدی نژاد در اجتماع پرشور مردم انقلابی شهرستان رودسر

🔸دکتر احمدی نژاد در بخشی از سخنرانی خود گفت: علت اصلی وضع موجود کشور دور شدن جمعی از مقامات کشور از آرمانهای انقلاب و اخلاق، راه و اندیشه شهیدان است که همان راه نورانی انقلاب عظیم ملت ایران است.

🔸متاسفم بگویم که امروز بخش قابل توجهی از مقامات کشور کاملاً معکوس رفتار می‌کنند. در زمان خدمت و فداکاری در سایه قرار می‌گیرند اما هنگام تقسیم در صف مقدم هستند.

🔸شهدا هیچگاه خود را طلبکار انقلاب، کشور و مردم ندانستند بلکه همواره خود را بدهکار تلقی کرده و دائماً بر کار و تلاش و خدمت می‌افزودند.

🔸اما امروز عده‌ای در برخی مصادر امور قرار گرفته‌اند که خود را طلبکار و مالک ملت و کشور و انقلاب می‌پندارند و برای مدیریت ضعیف و پر خسارت خود بر مردم منت هم می‌گذارن

دکتر احمدی نژاد در اجتماع پرشور مردم انقلابی لسبومحله رودسر:

➖ حرف حق و حرف ساده مردم این است: اگر بعضی از این مقامات نمی توانند کشور را به‌درستی و مطابق نظر مردم  اداره کنند، چکار کنند؟ آقا بروند کنار!

➖ می‌گویند نمی شود کار کرد، می گوییم کار نمی شود کرد، کنار هم نمی شود رفت!؟ وقتی نمی توانی انجام بدهی، چه مسئولیتی!؟

➖ من می خواهم از طرف شما یک قولی به آنها بدهم. آنهایی که نمی توانند وظیفه شان را انجام بدهند، اعلام کنند، بروند کنار، من از طرف مردم به آنها قول می دهم این مردم از آنها تشکر می‌کنند

دکتر احمدی‌نژاد: نمی‌خواهند مردم قوی باشند، می‌گویند اگر مردم قوی باشند دیگر اجازه نمی‌دهند امثال ما سر کار باشیم/ برای برداشتن اموال مردم کلید دارند!

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true