جمعه های«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی شهید حمید رضا مجیدی صومعه سرا - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۸ آذر - ۱۳۹۸  
true
true
جمعه های«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی شهید حمید رضا مجیدی صومعه سرا

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل: هرجمعه باشما باشهدائیم؛ جمعه های«شهدایی»احرار/جمعه های«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی شهید حمید رضا مجیدی صومعه سرا

 شهید حمید رضا مجیدی در سال ۱۳۴۷ در دهستان لیفشاگرد از خانواده متوسط از نظر مالی بدنیا آمد تا زندگیش را تا سن ۶ سالگی در دهستان لیفشاگرد گذرانید.

و در سن ۷ سالگی به کرج رفته و در آنجا به مدرسه رفت و علت رفتن او به کرج این بود که یکی از خواهرانم در آنجا زندگی میکرد و شوهرش یک ارتشی بود و به مأموریت می رفت و تا سوم ابتدائی در آنجا ماند و بعد از آنجا به دیارش بازگشت و کلاس پنجم ابتدائی را گرفت و به علت مشکلات خانواده از نظر کشاورزی مجبور به ترک تحصیل شد او مدت ۲تا ۳ سال در مغازه پدرش بود و خواربار فروشی میکرد بعد از اینکه پدرم دکان را خالی کرد و تصمیم به علافی گرفت حمیدرضا از مغازه بیرون آمد و از سن ۱۴ سالگی با برادرم به لوله کشی کردن پرداخت و در این کار ماهر شد در حین حال که لوله کشی میکرد تمام کارهای کشاورزی را با ما کمک میکرد و بیشتر کار کشاورزی را او انجام میداد در سن ۱۹ سالگی به خدمت مقدس سربازی رفت و از سپاه اعزام شد.
و به سمت یکی از پاسداران انقلاب اسلامی شروع به خدمت برای انقلاب اسلامی و آزادی از نوع استعمار و استکبار گرفت او آموزش خود را در گسلان غرب و باختران به پایان رسانید و بعد از آموزش به به نقده رفت و در همانجا به لوله کشی پرداخت زمانی که منافقین تا نزدیکی اسلام شهر آمده بودند. و در حالی که عده ای از پاسداران به اشنویه اعزام می شدند او داوطلبانه بجای یکی از بسیجیان که یک پیرمرد بود به اشنویه میله مرزی رفت و به مقام رفیع شهادت نایل آمد. راهش را ادامه خواهیم داد تا پیروزی کامل بر تمامی مستکبران . .

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true