روی خوش سازمان تبلیغات اسلامی گیلان به اصلاح طلبان؟!! - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۸ مهر - ۱۳۹۸  
true
true
روی خوش سازمان تبلیغات اسلامی گیلان به اصلاح طلبان؟!!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،متاسفانه در نشست خبری مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان که به مناسب روز خبرنگار برگزار شد، نه تنها از معدود رسانه های شاخص اصولگرا دعوت نشد بلکه نکته قابل تامل، حضور چشمگیر رسانه های اصلاح طلبی بود که بارها در دفاع از سران فتنه مطالبی را بر خروجی خود منتشر کرده بودند!!

پس از سال ها حضور جمال یاری در راس سازمان تبلیغات اسلامی گیلان، حجت‌الاسلام مهدوی گیلانی بر کرسی مدیریت این سازمان تکیه زد. سازمانی که به نظر می رسید پس از سال ها حضور جمال یاری و آلودگی اش به دامن اصلاحات، با حضور مهدوی رنگ و بوی دیگری یافته و به دور از جریان های سیاسی، به ایفای وظایف خطیر خود به نحو احسن بپردازد.

سابقه چشمگیر مدیرکل جدید سازمان تبلیغات اسلامی و حضورش به عنوان دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان و همچنین مسئول قرارگاه خاتم‌الاوصیاء نوید آن را می داد که سازمان تبلیغات اسلامی طرحی نو را در خواهد انداخت و به سمت تعامل هم‌افزا با نهاد‌های انقلابی و حاکمیتی حرکت خواهد نمود. با این حال اقدام اخیر این سازمان در گلچین نمودن رسانه ها و دعوت از رسانه های عموما اصلاح طلب نشان داد که گویا همچون گذشته، قرار است اصلاح طلبان روی خوش سازمان تبلیغات را به خود ببینند!!

متاسفانه در نشست خبری مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان که به مناسب روز خبرنگار برگزار شد، نه تنها از معدود رسانه های شاخص اصولگرا دعوت نشد بلکه نکته قابل تامل، حضور چشمگیر رسانه های اصلاح طلبی بود که بارها در دفاع از سران فتنه مطالب فراوان را بر خروجی خود منتشر کرده بودند!!

این تبعیض رسانه ای در حالی صورت گرفته که رسانه های اصولگرا از زمان انتصاب حجت الاسلام مهدوی، همواره و بدون هیچ چشمداشتی به انعکاس اظهارات وی پرداخته اند.

امید است گرایشات اصلاح طلبانه سازمان تبلیغات اسلامی گیلان تنها محدود به دعوت از رسانه های اصلاح طلب و کم محلی به رسانه های اصولگرا شود و دامن این سازمان حاکمیتی از آلودگی به سیاست و اصلاح طلبی مصون بماند./ خزرانلاین

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true