×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Friday, 5 June , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 3 خبر
متن کامل وصیت نامه دسته جمعی اولین گروه از رزمندگان گیلانی در جنگ

به گزارش احرارگیل،رزمندگان گیلان در روزهای آغازین جنگ تحمیلی در منطقه عملیاتی سرپل ذهاب  روز دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۵۹ وصیت نامه ای دسته جمعی نوشتند که ۱۶ تن از آنان به نام های ، شهیدان محمد رضا تقی پور ، سیروس ضمیریان ، فتح ا… قلی پور ، تراب پورقلی ، بهمن امیری ، احمد زمانی ، ساسان پور نقاشیان ، کاظم سیادتی ، محمود مشخ ، مسعود ایزد دوست ، جمشید علی محمدی ، داریوش مرادی ، مصطفی کریمی ، محمد تقی امینی ، محمد مهدی پورشایگان شربت شهادت نوشیدند./تاریخ اعزام اول مهر۱۳۵۹  جبهه سرپل ذهاب،

 

بنام الله یار و یاور مستضعفان

درود به تمامی شهدای صدر  اسلام و شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی ایران

۱-  هدفمان فقط برای الله و در جهت برقراری و استقرار مطلق حاکمیت الله بر جهان بوده و در راه تحقیق هر چه سریعتر آن ، خون ناچیز خود را نثار می نمائیم.

۲- با تمامی وجود مان معتقد به اسلام و انقلاب اسلامی ایرن بوده و در جهت استحکام و تداوم انقلاب و پاسداری از خون و آرمان شهدای انقلاب اسلامی ایران ، عازم جبهه جنگ و نبرد اسلام وکفر شدیم.

۳- با تمامی وجودمان به کشور اسلامی خود ، ایران  عزیز عشق ورزیده و برای پاسداری و حراست از مرزهای آن عازم  جبهه جنگ و نبرد اسلام و کفر شدیم.

۴- با تمامی وجودمان معتقد به رهبری  قاطعانه و سازش ناپذیر امام امت خمینی کبیر در جهت حفظ و گسترش اسلام و انقلاب اسلامی ایران بوده و به منظور پیروزی از فرمان آن رهبر عازم جبهه جنگ و نبرد اسلام و کفر شدیم.

۵- با تمامی وجودمان معتقد به صدور  انقلاب اسلامی ایران به کشورها و ملتهای محروم  و زیر سلطه قدرتهای اهریمنی بوده و برای رساندن پیام و رسالت واقعی اسلام و انقلاب به این ستمدیدگان تاریخ جهت رهایی از بردگی و بندگی طاغوتیان عازم جبهه جنگ و نبرد اسلام و کفر شدیم.

۶- رژیم بعثی عراق و صدام حسین را یکی از آلت دستها و سر سپردگان ابر قدرتها در منطقه برای متوقف کردن انقلاب  و جلوگیری از استقرار اسلام راستین دانسته و معتقد به نبردی دراز مدت با قدرتهای شیطانی (آمریکا و شوروی) می باشیم و بدین لحاظ  عازم جبهه جنگ و نبرد اسلام و کفر شدیم.

۷- با تمامی وجودمان به ملت مسلمان و رزمنده ایران و برادران ارتشی و پاسدار عشق ورزیده و برای پیوستن و همسنگر شدن با آنها در نبرد باخصم عازم جبهه جنگ و نبرد اسلام و کفر آماده شدیم .

۸- آنچه از شما مردم مسلمان و انقلابی  بلاخص مردم مسلمان استان گیلان انتظار داریم :

الف – حامی واقعی  اسلام و انقلاب اسلامی  ایران باشید.

ب – وحدت و یکپارچگی خود را در خط رهبری امام حفظ کنید.

ج – نسبت به هم مهربان باشید.

د – برای مقابله با ابر قدرتها بسیج شوید .

هـ – احتکار نکنید و احتکارگران را تنبیه کنید  .

و – گران نفروشید و گران فروشان را تنبیه کنید.

ز- ازدروغ و شایعه پراکنی پرهیز و شایعه پراکنان را شدیداً مجازات کنید.

با آرزوی پیروزی اسلام و مسلمین

الله اکبر خمینی رهبر….

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.