×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Sunday, 31 May , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 6 خبر
جمعه های«شهدایی»احرار/ شهید رحمت اله موسی زاده تالش:  دشمنان می خواهند حکومت اللّه را سرنگون کنند

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما باشهدائیم؛جمعه های«شهدایی»احرار/ شهید رحمت اله موسی زاده تالش:  دشمنان می خواهند حکومت اللّه را سرنگون کنند.

شهدای محرم استان گیلان شهید رحمت اله موسی زاده (مصادف با بیست و نهـم محـرم سال ۱۴۰۳ هجری قمری)

نام و نام خانوادگی شهید : رحمت اله موسی زاده

فرزند : کیش آقا

تاریخ تولد : ۱۵/۱۰/۱۳۳۰

تاریخ شهادت : ۲۵/۰۸/۱۳۶۱

(مصادف با بیست و نهـم محـرم سال ۱۴۰۳ هجری قمری)

محل شهادت : موسیان

وصیت نامه شهید :

ای خدای مهربان، شاهد باش که من فقط و فقط بخاطر اسلام و بخاطر لبیک به هل من ناصر ینصرنی حسین زمان یعنی امام خمینی بت شکن این راه راانتخاب کرده و به سوی جبهه حق علیه باطل حرکت می کنم، حرکتی باشتاب تند شونده بسوی تکامل، تا مرز شهادت و از مرز شهادت به آن طرف تر ، حرکتی بی نهایت تند شونده تر بسوی لقاءاللّه. ازاینکه گفتم از مرز شهادت به آن طرف ترحرکت بی نهایت تندشونده تر بسوی اللّه ،البتّه این مقدار درکش تفکّر لازم دارد زیرا بی ارتباط نیست که اسلام می گوید یک ساعت تفکّر، بهتر از هفتاد سال عبادت است و بیهوده نیست که حضرت علی علیه السلام فرموده :

« بزرگترین اسرار، مرگ است پس بی دلیل نیست که آن دنیا چه دنیای پر عظمتی است .(…آخر آورنده دین مبین اسلام به معراج رفته بود …) پس اعلام می کنم با کمال آ گاهی حرکت کردم تا در نجات همه مستضعفین جهان و استقرار حکومت اللّه در روی زمین سهمی ناچیز داشته باشم .

* * * * *

حرکت کردم برای آنکه لحظه ی درنگ نبود ،زیرا تمام ابر جنایتکاران شرق و غرب و نوکران کوچک و بزرگ آنها و همه وهمه چندین سالست که با اتّحاد نامیمون و بخیال خامشان می خواهند حکومت اللّه را که منافع همه ی آنها را بخطر انداخته واین وعده الهی را سرنگون کنند .آخر آنها صدها و شاید هزارها کیلومتر بی رحمانه و بی شرمانه بداخل مملکت اسلامی ما یورش آورده اند . ولی آنها کور خوانده اند زیرا با همه ی تکنولوژیشان در مقابل حکومت الهی که در ایران جاریست و فرمانده کلّ قوای آن را امام زمان (عج) به عهده دارد چون موشی در مقابل شیر را می مانند و حالا من به عنوان یک شاهد و به عنوان یک شهید خدای خود را سپاس می گویم که این سعاد ت را برای من ارزانی فرمود تا از این دنیای لجن ببرم و راه پر سعادت صراط مستقیم را در پیش گیرم زیرا دیگر احساس می کردم که نمی توانم در این دنیا بمانم.

* * * * *

ای پروردگار مهربان ،می دانم که هر کس تورا طلب کند ،می یابد و آن کس که تورا یافت، می شناسد و آن کس که تورا شناخت ،دوست می دارد و آن کس که تورا دوست داشته باشد ،به تو عشق می ورزد وآن کس که به تو عشق ورزید تونیز به او عشق می ورزی ، آن کس را که به او عشق ورزیدی ،او را می کشی وآن کس را که کشتی ، خونبهایش بر تو واجب می شود و آن کس که خونبهایش بر تو واجب شد تو خود خونبهایش خواهی شد (حدیث قدسی) و حالا از تو میخواهم که عشقم را بپذیری .

* * * * *

خدایا، به ما توفیق تفکّر را بده تا به نعمت آگاهی نیز برسیم.

* * * * *

وقتی که با نگاهم به میدان نبرد می نگریستم ، می دیدم آنچه را که ما به عنوان سنگر می گوئیم و می بینیم، در حقیقت سنگر نیستند بلکه دریچه هائی هستند که به بهشت بازمی شوند وبه وضوح می دیدم که خاکریز نیستند بلکه دیواری هستند که جداکننده ی دنیای بعد سوّم ودنیای باعظمت پس از مرگ هستند و باز هم به آشکار دیدم که چگونه شایسته ترین انسانها این دیوار را می شکستند و این دریچه را با می کردند و وارد دنیائی می شدند که من دیگر کلمه ای نیافتم برای توصیف آن لحظات و خودم را لال حس می کردم و پیش خود میگفتم: ای کاش زبان فارسی ما ۳۲ حرف نبود بلکه سی ودو هزارحرف بود تا شاید من اندکی از آن صحنه ها رامی توانستم بازگو کنم و در این لحظه ها حس کردم که کورم زیرا چشمانم اصلاً قادر به دیدن نبود بلکه هرچه می دید م باچشم دل می دیدم. و همه ی این صحنه ها ی آموزنده مرا قدمی بسوی اللّه نزدیکتر می کرد .

* * * * *

می خواهم بگویم که ای ملّت مسلمان ایران مبارزه با نفس امّاره را خیلی خیلی مهم بشمارید زیرا سخت ترین و پر ارزشترین مبارزه است.

باید به آن عدّه از مسلمان های بی اراده ومسلمان های بی تفاوت و حتّی غیر مسلمان ها که هنگام راه پیمائی هادر کنار خیابان ها فقط تماشاچی هستند و به هنگام نماز جعه ها مشغول کار و کاسبی اند باید بگویم که دیگر بس است ،اندکی به خود آئید و بدانید که نفس امّاره بر شما چیره شده است و مرگ را به یاد آرید .

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.