×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Friday, 29 May , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 4 خبر
جمعه های«شهدایی»احرار/ وصیت نامه پاسدار شهیدحسین محسنی پاشاکی لاهیجان

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما باشهدائیم جمعه های«شهدایی»احرار/ وصیت نامه پاسدار شهیدحسین محسنی پاشاکی لاهیجان- سیاهکل

اطیعوالله و اطیعوالرسول و اوللامر منکم
من المومنین رجال صدقوا ما آهدالله علیه فمنهم من قضی نحبه فمنهم میینتظر و ما بدل تبدیلا
به نام خداوند بخشنده و مهربان ستایش میکنم اورا که خدای دو جهانیان است.اشهد ان لا اله الله و اشهد ان محمدا رسول الله و اشهد ان علی ولی الله.
اطاعت کنید از خداوند و رسول او و همچنین اطاعت کنید از صاحبان امر و عالمان اسلامی و ادامه دهندگان راه انبیاء.
در شرایط حساس کنونی که مملکت جمهوری اسلامی ایران مورد تاخت و تاز امپریالیسم آمریکا وایادیش صدام یزید قرار گرفته ودر شرایطی که مستضعفین جهان به دست جهان خواران بزرگ مورد شکنجه و آزار و استثمار قرار میگیرند و در شرایطی که امتهای مسلمان جهان افغانستان، فلسطین، کشورهای آمریکای لاتین مورد شکنجه و هجوم دژخیمان و استکبار جهانی به رهبری آمریکا و شوروی و سایر ابر قدرتها قرار گرفته بر هر مسلمان متعهد و مومن واجب شرعی است که بهندای حسین گونه و هل من ناصرا ینصرنی امام امت و رهبر شیعیان جهان خمینی کبیر لبیک گفته و آنچه در سبد اخلاص دارند در راه اسلام، انسانیت و مستضعفین جهان تقدیم خداوند دانا و توانا و مهدی موعود (عج) کند. خدایا ما کمتر از آنیم که خود را لایق درگاه تو بدانیم ملتی که شهادت را سعادت میداند پیروز است.(الاسلام یعلواولایعلی علیه) اسلام برتر از همه چیز و هیچ چیز برتر از اسلام نیست.

اگر قرار است خود را اشرف مخلوقات بدانیم و خود را پیرو اباعبدالله بدانیم و خود را مومن بدانیم واین را دنیا میداند که بر هر موجود زنده ای مردن واجب است پس چرا این جان خود را چه دیر چه زود در راه اسلام ندهیم؟ فی سبیل الله بدهیم در راه پاک انبیاء و ائمه اطهار و اولیا بدهیم. و اگر خود را شیعهذ بدانیم و خود را فدائی امام حسین (ع) میدانیم و برای او اشک از چشمان ما بیرون می آید پسچرا در این شرایط خود را همچون او سر برید، و بی سر که بطرف خدا رفت چرا ما مثل او ریز ریز و بی تن به طرف خدا نرویم؟ جانم فدای حسین(ع) و راهش باد یا اباعبدالله. ایادی استکبار جهانی چه آنانی که آگاهانه و چهآنانی که ناآگاهانه به طرف آنها و حزب شیطان روی آورده اند باید بدانند با ملتی که زندگیش را فدای اسلام و خدا می داند نمیشود جنگید نمی شود با گرفتن چند شخصیت اسلام را از بین برد.مگر از رهبر نمیشنوید؟ای کرها و ای کورها ای که دلهایتان مثل سنگهاست که میگوید (بکشید ما را ملت ما بیدارتر میشود)بقول قرآن در سوره بقره مگر نمیشنوید؟ که چه میگوید؟ ای بد بختها مگر ندیدید که بعد از شهادت شهید مظلوم بهشتی ویاران مظلومش که وحشیانه به دست شما به شهادت رسیدند ملتها چه کردند با شما؟ چطور شما را پرپر کردند چطور با مشتی که با آن شاه و اربابانش را نابود کردند شما را نیز به درک واصل کردند دیگر چرا دست و پا میزنید؟
نصیحت امام را بشنوید و دست از اعمال حیوانی بردارید به اسلام رو بیاورید به قرآن رو بیاورید و به انسانیت رو بیاورید.

و سخنی دارم با برادران و خواهران و مادران و پدران خود امام را دعا و اطاعت کنید از خدا اطاعت کنید از امام بشنوید وحدت را حفظ کنید با دولت جمهوری اسلامی همکاری کنیدتبلیغات حیوانات را گوش نکنیدوالله آنها غمخوار ما نیستند آنها خوبی ما را نمیخواهند خمینی خوبی ما را میخواهد روحانیت خوبی ما را میخواهد به خدا بعد از خمینی همانطور که مردم کوفه بعد از امام حسین(ع) گریهکردند و بر سر خود زدند و گفتند ای حسین اشتباه کردیم که به تو ظلم نمودیم شما نیز همانطور خواهید گفت شما هم مثلمردم کوفه نباشید در فکر امور دنیائی نباشید کمتر به فکر مال باشید مگر آنانی که مرده اند چیزیبا خود به داخل قبر برده اند؟
خدایا ما را ببخش وخیلی روی زمین تو گناه کرده ایم، خدایا ما را ببخش، بایکدیگر دوست و مهربان باشید جوانان مسلمان و دانشجویانومحصلین بهمردم آگاهی بدهند و سواد یادبدهند اکثر بدبختی یک ملت از بی فرهنگی است از بی سوادی است به ملتهای دنیا شهوت و رذائل حیوانی میدهند و فطرت او وانسانیت او را از اومیگیرندو او را به استثمار میکشند ما در برابر خونشهیدان، و ای شهیدان کسانی که مرده اند و به انتظار ملت هستند تا راه آنان را ادامه بدهیم مسئول هستیم از حیوان پست تر هستیم اگر به شهید و خون او اعتماد نکنیم، قدر شهیدان را بدانید از آنان تجلیل کنید و فاتحه بر آنان بخوانید آنان از شما انتظار دارند که هر وقت به یاد آنان افتادید بخروشید بر ستم، بخروشید بر ظلم، بخروشید برای اسلام بخروشید بر علیه کسانی که بر علیه اسلام قیام میکنند (فقاتلوائمه الکفر) پس بکشید سران کفر را، در مراسم سنتی و اسلامی شرکت کنید و آنها را دست کم نگیرید ای کسانی که بی خیال هستید ای کسانی که خود را به هیچ زده اید بخدا یک روز پشیمان میشوید به خدا یک روز به اشتباه خود پی می برید مگر آنکه می میرد تکه تکه میشود پدر و مادرشان و اقوامشان آنان را نمی بینند برادر شما نیستند؟ مگر آنان هم محلی شما نیستند؟ بخدا هستند آنها برای شما فدا میشوند مگر آنهایی که در جنوب کشور آواره، نقص عضو، شهید، بی خانه و کاشانه شده اند انسان نیستند؟ مگر شما انسان نیستید مگر احساس ندارید مگر وجدان ندارید؟ این بلا اگر به سر شما می آمد چه می کردید؟اگر به شمال کشور حمله می کردند با موشک شما را زیر زمین می کردند چه می کردید کجا می رفتید؟پس خواهش میکنم بیدار شوید و به مساجد روی آورید باز سخنی از رهبر( مساجد را حفظ کنید، مساجد سنگر است)از جوانان و همسنگرانم از برادران خود یک خواهش کوچک دارم بعنوان یک برادر کوچک از آنان میخواهم که به هیچ حزب و گروه خاصی اعتماد نداشته باشید داخل هیچ گروهی نروید و حزب الله باشید پیرو امام باشید گروه بازی همانطور که قرآن میگویدکار شیطاناست واگر گروه گروه شویم و هریک راه مخصوصی برویم اختلاف پیش می آید تجزیه میشویم و نزاع در میگیرد و ضعیف میشویم و دشمنان اسلام هم همین را میخواهند همیشه اسلام همین طوری شکست خورده است در پایان از مسئولین مملکت، مسئولین نهادهای انقلابی و اسلامی، مسئولین ادارات و سازمانها و مسئولین انجمنهای اسلامی خواستارم که از راه اسلام خارج نشوند باید جوابگوی خون شهدا باشند. در خاتمه من خود را مخلص و نوکر همه ملت میدانم و جان ناقابل خود را اگر در زیر موشک و توپ و تانک ریز ریز شود باز در مقابل ملت ایران ناقابل است.

جانم فدای ملت ایران باد. اگر پدران و مادران و خواهران و برادران هستند که از من ناراحتی و اشتباهی و دلزدگی دیده اند مرا ببخشند چون انسان هر طور که باشد اشتباه میکند. مرا ببخشید که سر شما را درد آوردم واقعا درد دل زیاد است وقتی دست بهقلم بردم واقعا از شوقگریه ام گرفت کهچه برای برادران و خواهرانم بنویسم قلمم مثل کامپیوتر کار میکرد. حتی اشتباه دستوریهمکرده ام و امیدوارم مرا ببخشید والسلام علیکم و…
خدایا، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار…
شادی روح شهدا اجماعا صلوات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.