پروژه «استعفا»می خواهد طناب« استیضاح» را ازگردن دولت دور کند - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۵ بهمن - ۱۳۹۸  
true
true
پروژه «استعفا»می خواهد طناب« استیضاح» را ازگردن دولت دور کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛ قریب دوهفته است که فضای مجازی پرشده از باید و نبایدهای استیضاح حجت الاسلام حسن روحانی سر ناکارآمدی کابینه دولت،فسادها و بویژه چرایی افزایش قیمت بنزین و خسارتهای بعد آن؛ درزیر دونظر موافق و مخالف این موضوع را از گروه ارزشی های «احرار…» انتخاب کردیم که به سمع و نظر شما بزرگان خواهد رسید؛ بشنود:

سلام علیکم
«گام دوم» را با استیضاح وعدم کفایت روحانی آغازکنیم/ همین الان یهویی!

آقا! شماهایی که دائم هشدار میدید از نیمه دوم آذر تا نیمه دوم اسفند قرار اینا این بکنند اونا اون بکنن؟

یه بارم به ماهاگوش دهید. همین فردا (تا داعش نیومده از «دیالی»اینورتر) مرزها راببندید یاعلی بگید./خدایی مردم امیدوار میشن میان سرخط … شما اعدام های صحرایی«مفسدان» را احیا کن اگه نشد بسپر به گردن «موی بار» من. آه، ببین کی گفتم! حالا راس راس واستا و تماشاکن…! آقا! اینا زبان آدمیزاد بفهم نیستنا؟!!

… ادامه دارد.

سلام/ پروژه استعفای روحانی سناریوی اصلاح طلبها برای فرار از پاسخگویی و رای دوباره است روحانی باید تا ۱۴۰۰ بماند تا بوی تعفن آنها ایران را پر کند از بی کفایتی

سلام حاجی جان
بنده نگفتم استعفا، عرض کردم استیضاح و… بعدشم فوری اخراج بشه و عبرت رفقای استکباریش…!
مگه دیگه جایی خالی باقی مونده که بوی تعفنش پر بکنه؟!

حقیر با «زمان» دادن به اینا سخت مخالفم. به اینا زمان بدی خود را بازآفرینی می کنند. اینا(اصلاح طلبان حامی دولت) ازماجرای استیضاح دولت و افتادنش باخبرند که بزرگان جبهه ارزشی انقلاب به آن همت بسته اند. لذا موضوع بحث برانگیز استعفا را پیش انداختن تا طناب استیضاح را ازگردن دولت دور کنن!!

جسارت نشه، و بچه های ما هم ساخته ی آنها را پرداخته و به همه جای فضای مجازی کشانده اند. یعنی ما شدیم مبلغ خواسته ی افسادطلبان…. البته ناخواسته.
اینا فهمیده اند که دولت اگر با استیضاح بیفته؛ باید محاکمه بشه سر خونهای ریخته شده و زیان هایی که ببار آورده و فسادهاییکه هدفمند تزریق جامعه کرده و…واینا نیز دراین خسارتها شریک دولت.
البته گفتی زیاد است ولی حوصله بزرگان گروه کم…./بازم پوزش حاجی

سلام با این مجلس استیضاح برگ برنده ای خواهد شد به دست روحانی همانطور که وزرایش چند بار استیضاح شدن و رای بیشتر آوردند .عزیزان مجلس پر است از متمولین بی درد و خدا نترس.

سلام مجدد/
ضمن تایید بخش اول فرمایش جنابعالی ولی به عرض می رسانم که: کم انسانهای انقلابی،فرزانه و بزرگ دراین مجلس حضور ندارند که نخوان از پس تئوری های «فساد» برآیند .

مجلس قصد دارد خودش را از این اتهام دور کند. لذا بهترین زمان را الان و زیبا ترین صابون تطهیرکننده آلودگی های «تن» خودرا نیز«استیضاح» می داند و قصد دارد به آن اهتمام داشته باشد که به نظر حقیر درست هم هست. نباید ترسید«زمان» زمان ترس نیست؛ باید به صف زد. این حواس دولت های بعدی را نیز جمع خواهدکرد که هرکس هرچه دلش خواست «بار»مردم نکند./الهی بامید تو

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true