×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۸  .::.   برابر با : Monday, 24 February , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
جمعه های«شهدایی»احرار/ متن کامل وصیت نامه فرمانده گیلانی عملیات کربلای ۵/ سردار شهید با مروت: برادرم! امروز پشتیبان ولایت فقیه باش

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما باشهدائیم ؛جمعه های«شهدایی»احرار/ متن کامل وصیت نامه فرمانده گیلانی عملیات کربلای ۵/ سردار شهید با مروت: برادرم! امروز پشتیبان ولایت فقیه باش.

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام خدمت شما و برگ به پیوست وصیتنامه اینجانب می باشد که در جای اَمنی نگهداری می کنید و بدون آنکه آن را بخوانید و به کسی اطلاع دهید مواظبت کنید تا اینکه پس از شهادتم آن را فتوکپی کرده و برگه اصل را به بردران تعاون سپاه بدهید دیگر عرضی ندارم امیدوارم تلگراف و نامه من به دست رسیده باشد.
والسلام علی من التبع المهدی غلامرضا بامروت ۲۷/۱۱/۶۲

بسم الله الرحمن الرحیم
وصیتنامه اینجانب غلامرضا با مرّوت ابدی که در مورخه ۲۷/۱۱/۶۲ واقع در ایوان غرب مقر لشکر ۲۵ کربلا نوشته شد.
هر کسانی را که کشته می شوند در راه خدا که مردگانند بلکه زندگانند ولیکن نمیدانید. قرآن کریم
با سلام و درود به رهبر آگاه و هوشیار امّت اسلامی حضرت امام خمینی دامت برکاته و با سلام به تمامی شهدای به خون غلطیده اسلام که با خون خود انقلاب اسلامیمان را تداوم و بارور نمودند .
چند جمله از مطالبی که گفتنی است اظهار میدارم:
در نکته اوّل چند جمله ای با پدر و مادر عزیزم سخن بگویم .ای پدر و مادر عزیزم و گرامیم باور کنید که میدانم جهت بارور نمودن یک فرزند چقدر زحمات و مشقّات را متحمّل گشته اید. می دانم حرفها و تهمت ها شنیده ایید تا ما را به ثمر رسانید ولی مادر و پدر عزیز و گرامی این را فراموش نکنید که شما همه این مشکلات و مشقّات را صرفاً به خاطر رضای الله متحمّل گشته اید. مادر و پدر شما هم اکنون چیزی که چندین سال برایش زحمت و رنج و مشقّت کشیده اید را در راه خدا هدیه کرده اید .
که همانا:
و هر آئینه آزمائیم شما را به چیزی از ترس و گرسنگی و کاستن از مالها و نفس ها و میوه ها و مژده شکیبایان راست.
بلی ای مادر و ای پدر این را بدانید که شما واقعاً آنچه که بهش علاقه زیاد داشته اید را در راه خدا دادید و این عمل بزرگ شما را خداوند در بهشت انعام خواهد داد .مادر و پدر عزیز اگر در طول زندگی و عمرم نتوانستم نقش فرزندی دلسوز و زحمتکش را برای شما ایفا نمایم مرا مورد عفو و بخشش قرار دهید .مرا رضا باشید ,مرا حلال کنید امّا اینکه چند مطلبی را با برادر عزیزم فرامرز در دل دارم و آن این است که: برادر بزرگم وگرامی ام امروز پشتیبان ولایت فقیه باش تا اینکه دشمنان اسلام نتوانند این نعمت الهی را از شما بگیرند چرا اینکه دشمنان برای از بین بردن جسمی سعی دارند که نقطه حساس جسم را مورد هدف قرار دهند و میدانیم که نقطه حساس این انقلاب ما که نقش قلب را ایفا می کند امام عزیزمان هست و این را هم باید سر مشق زندگی خود قرار دهیم که ما حاضریم جسم مان مورد اصابت گلوله های دشمن قرار گیرد ولی روحمان که امام عزیز هست مصون از هر بلائی باشد و بماند.
امّا اینکه پدر و مادر گرامی برایم گریه نکنید, چون دشمنان اسلام از روحیه وسیع و قوی شما عزادار می شوند و به خاک ذلّت می افتند .دیگر اینکه در کارهایتان در عبادتهایتان دعا برای امام را فراموش نکنید. همیشه به تمامی نداهای او پاسخ لبیک گفته و برای اجرای اوامرش بسیج شوید و این جزء تکلیف چیزی نخواهد بود .
چند مطلبی با همسر مهربان و دلسوز خود سخن بگویم:
باور کنید نمی دانم با چه زبان و چه بیاناتی خصلت اخلاقی شما را توصیف نمایم شمائیکه بنده را همچون حسین و حسن که حضرت فاطمه صلوات الله علیه, آنها را در دامن خود پرورش داد, پرورش دادید وبه لحاظ ایمان و روحیه تقویت نمودید. همینطور در دیگر کارهای خیر تشویقم کردید. بنده صراحتاً این را یادآور شوم که از شما راضی بوده و دعا می کنم که خداوند تمامی زنان مومن و شما را با حضرت فاطمه (صلوات الله علیه) مشهور نماید انشاء الله .
در پرورش فرزند کوچکمان تمامی سعی و سرمایه گذاری را بنمائید واز وی کاملاٌ مواظبت کنید. بارها بیان نمودم, فرزندی که از خداوند به پدر و مادری هدیه می گردد صرفاٌ امانتی بیش نیست و مالک اصلی هم پدر و مادر نیستند , هر کس که آن را هدیه نموده همان کس خواهد گرفت.
ای همسر مهربانم راه شهادت، شهامت، شجاعت حضرت فاطمه (صلوات الله علیه) و ائمه اطهار را به فرزند کوچکم نشان بده تا اینکه مرام بزرگان دین مبین اسلام را بیابد و بشناسد و نیز همینطور به دیگران بشناساند. راه پدرش را برایش توصیف کن و بگو برای چه، چرا و برای که به جبهه رفته و شهید گشته .بهش بگوئید که امام حسین که بود و چه کرد و نیز چرا اینهمه زحمات را متحمّل گشته و مسیر حرکت خود را که یک دستور الهی بود از مکه به کربلا تغییر داد.
در خاتمه از شما انتظار دارم صبر و استقامت را پیشه خود کنید که خداوند با صابران هست .همسر مهربانم متذّکر شوم که شما به الحاظ ازدواج بعد از شهادتم مجازید ,به طوری که شخص دلسوز را باور کنید. تا اینکه در سرنوشت زهرا مشکلی پیش نیاید از تمامی دوستان و آشنایان خداحافظی نموده و بگوئید که اگر بدی از ما دیدند حلالمان کنند و امام را دعا کنند.
غلامرضا بامروت ابدکی ۲۷/۱۱/۶۲

اما قصد کردم چند جمله ای با برادران انجمن اسلامی شهید مفتح و روستای هنبه سخن بگویم. انشاء الله که اصالت خود را که حفظ دین مبین اسلام و انقلاب اسلامی به رهبری زعیم عالیقدر ,حضرت امام خمینی دامت برکاته است ,پایدار نگه داشته و همیشه به کمک یکدیگر و با وحدتی یکپارچه پوزه یاوه گویان را در هر زمان و مقطعی به خاک بمالید .اینک از بنده به شما برادران مومن و متعهد انجمن اسلامی شهید مفتح چندین وصیت است که اظهار میدارم:
در ابتدا همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید و نگذارید در محل ریشه ضد انقلاب رشد و نمو بکند .سرسختانه با عوامل تفرقه انداز و سودجو مبارزه کنید که تنها هدفشان حُب به دنیا و ریاست و دنیا پرستی بیش نیست. اتحاد و طابیعت از مسئولین انجمن را سر لوحه کارهایتان قرار دهید تا دیگران از وحدت گرم شما دل نشاط گشته و به شما روی آوردند. مردم را با لحنهای مسخره و متلک آمیز از مساجد نرانید که خداوند متعال را خوش نمی آید و پاسخگوی قیامت نتوانید شد. اگر سعادت شهادت را پیدا کردم صبر را پیشه خود قرار دهید که خداوند همانا با صابران است. دیگر بیش از این مزاحم نمی شوم دعا به جان امام را فراموش نکنید.
والسلام علی من التبع المهدی برادر کوچک و حقیرتان بامروت ابدکی
۲۷/۱۱/۶۲

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.