×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۱۳ فروردین , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Wednesday, 1 April , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 3 خبر
از انتخابات «رودسر و املش» چه خبر؟

اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،… ضمن احترام به همه ی کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان های رودسر و املش.
…خبرهای انتخاباتی در حوزه انتخابیه رودسر و املش مقرون به صرفه نیست، برای هیچ مسلمانی. دارن تقوا و ایمان و برادری را «داس درجین» می کنن برخی از افراد بی تقوا تا وانمود کنن از هواداران سه کاندیدای مطرح (آقایان: اسدالله عباسی- محمدصفری و نظرعلی علیزاده)هستند درحالی که قرارگاه اصلی این بی اخلاقی ها در… است. فردی که لذت می برد کاندیداهاو هوادارانشون را به جان هم انداختن، میخواد دیده بشه این معلوم الحال . عمده کارش هم راه اندازی کانالهای یک طرفه است .

… درحوزه ی انتخابیه رودسر و املش هرچند هواداران بطرز شایسته ای خودشونو گرم نکردن،اماتا به امروز رعایت اخلاق و تقوا در بین کاندیداها و نزدیکان درجه یک شان شایسته است.
کشمکش وفعالیت همه ی کاندیداها بویژه این سه نفر خوب است. یکی در فضای مجازی دست برتردارد،دیگری در نشست های شبانه وان یکی به رای ثابتش افتخار می کند که همینطور هم هست.نظر سنجی ها هم دارن درست اشاره می کنن تا قبل از آمدن محمدباقرشیخی…

تایید صلاحیت محمدباقرشیخی قاسم آبادی نه به نفع سه چهار نفر اصول گرای مطرح حوزه ی انتخابیه رودسر و املش است ونه به ضررشان.
شیخی قاسم آبادی رای دور ریز یه بخشی ازاصلاح طلبان را میتونه به صندوق ها بیاره تا مشارکت افزون شود برای این حوزه.

شاید حضور داوودی دراملش کمی اوضاع را برای هواداران حجت الاسلام محمدصفری تیره و تارکنه. اسدالله عباسی و نظرعلی علیزاده در املش چیز جدیدی متوجه شان نمی شود.

رفقای صفری یه کم بیش ازحد گرفتار غرور شده اند. آنهاباید هرچه زودتربه اصل «بازی» انتخابات برگردند.زمین بازی انتخابات را خوب بشناسند، تیم خودرا براساس نوع بازی حریف کوچینگ کنن نه بر اساس شب نشینی ها و گشت زنی ها!. بازی حساس حکم مرگ و زندگی را ابتدا صفری و بعد هم نزدیکانش باید درک درستی ازش داشته باشند. ابتدا “بازی مالکانه و بعد خلق موقعیت” باید براش مهم تراز هرچیزی باشد. تسلط برتوپ و میدان بازی، بردن توپ به جناحها و چون از نوک حمله شایسته ای برخوردارنیست سعی بر گرفتن خطا و پنالتی شاید بتواند هوادارانش را برای دور دوم امیدوار کند ولی اینکه فکر بالا بردن جام درسر داشته باشند؛خیلی بعید است. هرچند هربازی گری تیمش را ازپیش باخته نمی داند زیرا حادثه هارا نمی توان در بازی های مهم نادیده گرفت.مثل حذف «رئال و بارسا»در چندروز اخیر…

عباسی تاکنون گزندی از سوی تیم های حریف به بازیکنان و هوادارانش نرسیده است.به همین خاطرواهمه ای ندارد ازنام و اندازه کاندیداها . عباسی میداند که همه آمده اند تا او نباشد. ولی وقتی همه ازدرون، شکنندگی شون آشکارمیشه؛ رقص پای عباسی نمی تواند بی دلیل باشد.

چرا عباسی احساس پیروزی می کند؟ چون تجربه بازی با قدر مردی همچون رهبری املشی را درکارنامه خود دارد که گرچه یک بارمغلوب او شده ولی یک بارهم شهد پیروزی براستاد باسابقه اش را چشیده است. تیم عباسی هم خوب دفاع می کند و هم ازنوک حمله ی با تجربه و زهردار بهره می برد.
برای اسدالله عباسی حتی اگر کاندیداها باهم ادغام بشن در روزهای پایانی؛باز انتخابات در رودسر و املش دوقطبی (رهبری و عباسی) دوره های گذشته نمی شود. عباسی ازاین باب هم خیالش آسوده است.
ادغام،اتحاد وماندن یک نفر ازصفوف رقیبان در روزهای پایانی می تواند از آرزوهای عباسی بشمار آید زیرا هرکدام ازآنها را «تک و تنها» ببیند به دیوار آروزهاشان می چسباند. اسدالله عباسی فقط دریک صورت شکننده است / صبوری کنید شاید بازگو کنم«رگ خواب» اش را.(چندی بعد)

نظر علی علیزاده چشم به موج آفرینی روزهای پایانی تبلیغات انتخاباتی ازسوی حامیان سیاسی مرکز استانی و کشوری خود دوخته تا با موج نهایی قدری ازمحرکه ها شایسته تر دیده شود! برای علیزاده گفتنی فراوان است ولی به دلایلی به آینده موکول می کنم این مقال را./باقی بماندتابعد

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.