×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Wednesday, 3 June , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 8 خبر
غلامرضا دولتی: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان برطبل اختلاف می کوبد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،غلامرضا دولتی دبیر تشکیلات نیروهای انقلابی شهرستان رودبار در واکنش به انحلال شورای ائتلاف نیروهای انقلاب رودبار توسط شورای استان طی یادداشتی نوشت:

متاسفانه شورای ائتلاف استان با اتخاذ رویکرد نامناسب و بگو مگوهای اختلاف برانگیز همچنان بر طبل اختلاف می کوبد و به جای آنکه مراتب اداری را به صورت رسمی به شورای شهرستان ابلاغ کند از طریق رسانه ها و اغوای افکار عمومی اقدام به تشدید اختلافات می کند می توان این موضوع را نشانه عدم پختگی و علاقه آنان به کل کل های غیر ضرور دانست شورای ائتلاف استان اقلاً در شهرستان رودبار شورای اختلاف است نه شورای ائتلاف.

آنچه به عنوان نظرسنجی مورد استناد شورای
شورای موسوم به ائتلاف استان قرار گرفته کاملاً خلاف واقع است این نظرسنجی آقای دکتر ارجمندی را در رتبه اول همه کاندیداهای شهرستان نشان می دهد که به وضوح نادرستی و غلط بودن تصمیم استان را نشان می دهد.

به نظر می رسد برخی از دوستان گرفتار شکل و فرمهای نامناسب خودساخته شدند که آنان را از واقعیتهای میدانی دور می کند.

اعضای شورای نیروهای انقلاب شهرستان رودبار سال ها تجربه و آبروی خود را در مسیر انقلاب و اهداف آن قرار داده‌اند و حاضر نیستند جمعی محدود بدور از واقعیات شهرستان رودبار در جلسات مرکز استان برای شهرستان تعیین تکلیف کند.

شورای به اصطلاح ائتلاف استان به دوگانه رشت-رودبار دامن زدند قطعاً اولین متضرر این دوگانه کاندیدای مورد حمایت رشت است.

جمع نیروهای انقلابی رودبار با اجازه سخنگوی محترم ائتلاف استان فعالیت سیاسی و انقلابی خود را شروع نکردند که با مصاحبه ایشان این فعالیت را قطع کنند.

به امید خدا با قوت و قاطعیت و قدرت بیش از پیش تحت عنوان “نیروهای انقلابی شهرستان رودبار” به فعالیت های خود ادامه داده و از همه نیروهای انقلابی شهرستان وسیع رودبار می خواهد با پرهیز ار ختلاف و ضمن احترام به همه کاندیداهای محترم از گزینه منتخب بدنه نیروهای انقلابی شهرستان جناب آقای کربلایی حسینی حمایت نمایند‌./ منبع: گیلانستان

با آرزوی موفقیت

غلامرضا دولتی دبیر تشکیلات نیروهای انقلابی شهرستان رودبار

و اماآنچه که دربیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب «تشکیلات رودبار» آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

🔹در خصوص نحوه اعلام کاندیدای نهایی جریان انقلابی شهرستان رودبار و اختلاف پیش آمده با برادران شورای ائتلاف استان گیلان نکاتی ذیلا جهت استحضار عموم مردم و بویژه نیروهای علاقه مند به جریان انقلابی تقدیم میگردد؛

🔸الف: شورای مرکزی نیروهای انقلابی شهرستان مبنای کار خود برای نیل به کاندیدای نهایی را برآیند عواملی چون؛ مصاحبه و جلسات چالشی با کاندیداهای محترم، رای بدنه نیروهای انقلابی شهرستان، نظر سنجی و بررسی میدانی تعیین و جلسات منظم متعدد از جمله جلسه با ٨ کاندیدای محترم و متعاقب آن نظرسنجی از بدنه نیروهای انقلابی در مجمع تشکیل شده بعمل آمد که نتایج آن بصورت ذیل است؛
۱⃣ در اظهار تمایل و رای به کاندیدا: علیرضا کربلایی حسینی۵٠درصد و کاظم ارجمندی ۴/٣۴درصد و سایر کاندیداها۴۵/۶۶درصد.

۲⃣ در ادامه و به فاصله حدود دو ماه از نظر سنجی فوق الاشاره، از نمایندگان بدنه نیروهای انقلابی رای گیری بعمل آمد که نتایج آن به شرح ذیل است؛
*علیرضا کربلایی حسینی ۶٠/٨۶درصد آراء و کاظم ارجمندی ١۴/۴٩درصد آراء وسایر کاندیداها ٢۵/۶۵درصد.

۳⃣نهایتا در جلسه مورخه١۴بهمن ٩٨ جلسه شورای مرکزی نیروهای انقلابی تشکیل و پس از بحث و تبادل نظر و رای گیری مخفی با ورقه جناب آقای کربلایی حسینی با کسب اکثریت مطلق آرای اعضای شورای مرکزی بعنوان کاندیدای نهایی تعیین گردید.

🔸ب:شورای ائتلاف استان بدون لحاظ نظر شورای شهرستان و با تکیه بر یک نظرسنجی که گفته شده توسط صدا و سیما انجام گرفته و نتیجه آن رتبه اول برای دکتر ارجمندی در بین تمام ۱۷ کاندیداهای شهرستان رودبار !! اعلام گردید، نظر خود را اعلام نمود.

🔸صرف نظر از افشای محتوای نظر سنجی قبل از فک پلمپ پاکت، آنچه مورد اعتراض شورای شهرستان قرار گرفت غیر علمی بودن و عدم تطبیق نتیجه نظر سنجی با واقعیت بود.

🔸ج: این شورا با حفظ احترام کامل برای جناب دکتر ارجمندی، جناب کربلایی حسینی را برگزیده و اعتقاد دارد تصمیم استان بیشتر از آنکه حمایت واقعی از جناب دکتر ارجمندی باشد ،- چه آنکه صرف صدور یک بیانیه در مرکز استان وقتی فاقد پشتوانه‌ی میدانی آنهم در فضای انتخاباتی رودبار باشد، کمک چندانی نخواهد کرد- در راستای تقویت کاندیدای خاص متاسفانه مورد حمایت برخی از عناصر ظاهر الصلاح نیز قرار گرفته است.

🔻همچنین اختلاف نظر شورای شهرستان با ائتلاف استان بیشتر به روش های اعمال شده و تلاش برای تحمیل نظر به شهرستان و کم اثر کردن آن تصمیم _که برآیند نظر بدنه نیروهای انقلابی بود، برمی گردد.

فی الواقع شورای شهرستان نظر بدنه نیروهای انقلابی مناطق مختلف شهرستان را به روش‌های از بالا به پایین و تحکمی ترجیح داده است.

🔸د: از همه برادران و خواهران انقلابی انتظار دارد در راستای حفظ وحدت انقلابی از کاندیدای مورد حمایت بدنه و شورای مرکزی ائتلاف رودبار حمایت نموده تا به حول و قوه الهی شاهد پیروزی کاندیدای جوان انقلابی به منظور تشکیل مجلس انقلابی باشیم.

“اِن تنصرُاللهَ ینصُرکم و یُثّبت اقدامکم”

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.