×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Thursday, 9 April , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 11 خبر
جمعه های «شهدایی» احرار/ شهید سید کیاحقیقی پاشاکی لاهیجان: جهان بداند که اسلام پیروز است

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛ ،جمعه های «شهدایی» احرار/ شهید بسیجی سید کیاحقیقی پاشاکی لاهیجان: جهان بداند که اسلام پیروز است.

بسم الله الرحمن الرحیم

ای تاریخ قلمت نشکند اگر بنویسی که اصحاب خمینی چگونه شهید شدند. ( شهید مصطفی چمران)

وصیت نامه شهید بسیجی سید کیاحقیقی پاشاکی

با سلام و درود بر امت شهید پرورایران و با درود بی پایان به رهبر؛انقلاب اسلامی و مردم شهید پرور پاشاکی و خانواده عزیزم. من اکنون در سنگر نشسته ام و ساعتهای دیگر با رمز یا رسوال الله عملیات والفجر۱۰ باید صف دشمن را بشکافم لذا در این چند ساعت تصمیم گرفتم وصیتم را بکنم تا شاید در دریایی از گناه به نقطه عطفی برسم.
ای مردم ای هموطنان عزیزم و ای مردم شهید پرور پاشاکی من ماههای قبل نیز درمیان شما بودم و وجودم پر از گناه بود و تصمیم گرفتم، برای نجات خودم از این عذاب به جایی بروم که سرتاسر عشق باشد تا از مولودش باور کنند که من عاشق شهادت و عاشق سیدالشهدا هستم، لذا می خواهم آن ها هم که گلوله بدنم را سوراخ کرد این قدر خون از بدنم بیرون بریزد تا شاید با ریختن این خونها بتوانم گناهای قبلیم را بشویم.
و اما وصیتی دارم با مادرم، ای مادرخوبم هنگامی که شنیدی که گلوله دشمن پسرت را نشانه رفتند گریه نکن بلکه به زمین و زمان ناز بفروش که چنین فرزندی را به اسلام و جمهوری اسلامی هدیه کردی.
باور کن مادرم اینقدر سینه جوانانی مثل جوان تو در سومار، دستهایشان در مریوان و حنجره هایشان درماووت و قلب شان درخونین شهر پرپر شده است.
ای مادر چه رنجها برایم کشیدی ولی من نتوانستم ذره ای از آن رنجها و خوبیها را جبران کنم. ولی امیدوارم که بتوانم در روز قیامت در پیش فاطمه الزهرا(س) شما را شفاعت کنم. مادر هنگامی که گلوله سینه من را می شکافت باور کن که شما را صدامی زنم. فقط از شما میخواهم که مرا حلال کنید درست است که برای شما پسرخوبی نبودم.
و اما پدر خوب گرامیم نمی دانم که چطور حرفهایم را بنویسم از آن لحظه ای که دنیای خویش را یافتم موجب آزار شما بودم. و گاه و بیگاه برای شما دردسر ایجاد می کردم از اینکه شما را اذیت کردم مورد بخشش خود قرار بده و مراحلال کن.
و اما ای برادران وخواهران گرامیم از اینکه نتوانستم برادر خوبی برای شما باشم مرا مورد بخشش قرار دهید. و از شما طلب حلالیت می کنم ای برادر و ای خواهرانم شما باید به فرزندانتان بگویید که جوانان این انقلاب چگونه شهید شده اند. شما نباید خون شهیدان را پایمال کنید هنگامی که شنیدید که برادر شما شهید شده است از شما خواهش می کنم که از نام شهید سوءاستفاده نکنید. من مطمئنم که شما اینکار را نخواهید کرد. به هرحال این وظیفه من است که به شما تذکردهم.
و اما نوبتی هم باشد نوبت دوستم محمد ملکی میرسد. دوست گرامیم من و تو همچون دو برادر یکدیگر را دوست داشتیم. ولی در آخرین ساعتهای عمرم وصیتی دارم با دوستم.
محمد جان درست است که برای شما دوست خوبی نبودم ولی امیدوارم به آیندگان و به نسل فردا واقعیت زندگی را شرح دهید و به امیدهای فردا بگویید که اصحاب خمینی چگونه شهید شدند. از اینکه بدی از من دیده اید مرا مورد بخش قرار بده و از تمام دوستانم که بدی از من دیده اید از آنها در مورد من حلالیت بطلب.
و اما ای مردم شهید پرور پاشاکی و ای هموطنان عزیزم زندگی انسان همچون غروب خورشیدی است که در کوهها پنهان میشود و تنها دو چیز بر جای می گذارد: بدی و خوبی. و چه بهتر است که خوبی بر جای بگذارید. سعی کنید همدیگر را درک کنید، واقعیت زندگی همدیگر را در افقهای دور دست بسنجید تا بتوانید با صلح و آرامش به زندگی خود ادامه دهید.
ای مردم من کوچکتر از آن هستم که بتوانم این چیزها را برای شما بگویم، ولی عمل این جریان را به عرصه وجود اثبات کرده است. سعی کنید مشکلات همدیگر را حل کنید و همدیگر را از صمیم قلب دوست داشته باشید. به همدیگر مهربانی کنید، همدیگر را درک کنید، ببینید که چه می گویند و حرفشان چیست؟
درآخر از همه مردم که از من بدی دیده اند طلب حلالیت می کنم. و همچنین تمام وسائلی که دارم به عهده پدر و مادرم می گذارم. که آنها را هرکدام صلاح دانستند خرج یا به هر کس که می خواهند بدهند.
و در آخر به همکلاسیهای عزیز و هنرستانی های عزیزم سفارش می کنم که سنگر مدرسه راخالی نکنند. چون شما آیندگان این سرزمین هستید و چشمهای مردم به شما دوخته شده است، که بتوانید به آنها خدمت کنید و همچنین سنگرهای جبهه راخالی نکنید، چون پیروزی نزدیک است.
من این وصیت نامه را هنگامی می نویسم که ۲۰دقیقه مانده به تحویل سال۱۳۶۷
و ای مردم عید ما هنگامی است که پرچم اسلام در بلندترین نقطه های جهان به افراز درآید تا جهان بداند که اسلام پیروز است.
خدایا تورا قسمت میدهم به آه و ناله کودکان شهیدان عملیات والفجر۱۰، سال جدید ما را سال پیروزی علیه کفر قرار بده.
خدایا تورا قسمت می دهم به خونهای پاک شهیدان بیت المقدس۳ توبه مان ر ابپذیر و مورد عفو خودت قرار بده.
والسلام ۶۷/۱/۱

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.