×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Thursday, 9 April , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 7 خبر
انتخابات را در کلام شهدا باز خوانی می کنیم/ قرار«یازدهم»

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،ما تشکیلات داشتیم که توانستیم در این انتخابات افراد شایسته ای را انتخاب کنیم و این در حال حاضر شاید معلوم نباشد و لکن درآینده مشخص می شود . من همیشه از این شخصیت های بزرگ اسلامی پشتیبانی کرده ام و امیدوارم که شما عزیزان با آگاهی کامل این راه را ادامه دهید تا انشاءالله انقلابمان در سراسر جهان گسترش یابد و به آمریکا نشان دهیم که اسلام یعنی چه.

شهید« ابراهیم عسکری»

پدر و مادر، خواهرم عزیزم، از جمله سفارش‌هایی که من به شما می‌نمایم در موردانتخاباتی که از سوی دولت جمهوری اسلامی اعلام می‌شود وظیفه شرعی شما است شرکت نمایید در ضمن برادرم را دعوت به راه شهیدان نمایید و بگذارید او درس بخواند،یک فرد مومن و معتقد به اسلام شود تا بتواند خدمتی به این جامعه نماید.پدر و مادر و خواهران و برادران عزیزم از شما می‌خواهم مرا ببخشند، از شمامی‌خواهم که برای من از تمام دوستان، آشنایان و فامیلها رضایت طلب کنید. به امید پیروزی هر چه زودتر بر تمام باطل‌ها.

شهید« احمد زندی‌پور»

و شما امید امام و آینده سازان مملکت هستید . و برادرها ، در انتخابات و راهپیمایی ها و مجالس عزاداری و غیره شرکت کنید.

شهید« احمد طاهری»

وصیتم این است که شبهای جمعه دعای کمیل را فراموش نکنید و دیگر مجالس و مساجد شرکت کنید و در کلیه انتخابات خصوصا انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی و دیگر انتخابات شرکت کنید پیام من به خواهران این است که حجاب اسلامی رعایت کنید. فرزندان عزیزم مادرتان را اذیت نکنید و بعد از اینکه بزرگ شدید خود در سنگر انقلاب باشید و از خون من و شهدا پاسداری کنید و اما تو ای همسرم، برای فرزندانم مادری مهربان و پدری با رفعت باش و هر غروب جمعه بر سر مزارم بیاور که تجدید میثاق با خون شهدا بکنند و آنها را به مدرسه بفرست از کلیه همسایگان و فامیلان و دوستان و آنهایی که از من بدی دیدند امیدوارم با بزرگواری خودشان مرا عفو کنند.

شهید« اسحاق یعقوبی»

خداوندا تو شاهدی از زمانی که انقلاب شروع شد، درحفاظت انقلاب بودم . مدت یکسال حفاظت در اسکله سـازمان بنـادرانجام وظیفـه نمودم. و درانتـخابات رییس جـمهوری اسلحه بدست گرفته حاضر بودم و درکلیـه انتخابات نمایندگان‌مجلس شورای اسلامی انجام وظیفه نمودم خداوندا هرچه خدمت کردم کم است امیـد و آرزوی من این است که اسلام درتمام کشورهای جهان صادرشود و تمام کفرجهانی نابودشودومردم جهان در زیرسایه پـرچم توحید زندگی کنند.

شهید« اسداله رییسی »

نکته ای که باید بگویم به ملت عزیز و شهید پرور ایران است که خداوند تمام آنها را نگهدار باشد این معنی که امتحان خود را در روز قدس و روز انتخابات نشان داد.

شهید« اکبر کاظمی»

بایدملت ایران ایجاد همبستگی داشته باشیم تا منافقین کوردل ودرما نفوذ نکنند و جلوی توطیه های استکبار جهانی را بگیریم و همیشه درصحنه ها حاضر باشیم بخصوص در انتخابات وامور مذهبی و نماز جمعه شرکت کنیم.

شهید« امیر میردار»

راستی امام در انتخابات وپذیرفتن سیاسیون برای اداره امور مملکت چند دفعه ما را به حال خودمان گذاشت دیدید چه مجایعه ای برما مسلط شدند بنی صدر هاوامثالهم اینها همه تجربیاتی است که در تاریخ اسلام مملو از اینهاست وما باید درسی بگیریم تا دوباره دچار آن نشویم دوباره سرخود عمل نکنیم رهبران دلسوز را بشناسیم وولایت فقیه را بشناسیم خط امام را بشناسیم وروحانیت خط امام را بشناسیم همان روحانیتی که این پرچم را تا بحال برافراشته اند ودست ما داده اند وسخت ترین حملات دشمن برعلیه این قشر از اجتماع ما تا آنجا که دنبال امام وروحانیت خط امام همان هایی که نقطه تیر حملات دشمن داخلی چون منافقینی برعلیه انها بودند حرکت کنیم .

شهید «تقی رستمی »

ما باید در این انتخابات افراد شایسته ای را انتخاب کنیم و این در حال حاضر شاید معلوم نباشد و لکن در آینده مشخص می گردد . من همیشه از این شخصیت های بزرگ اسلامی پشتیبانی کرده ام و امیدوارم که شما عزیزان با اگاهی کامل این راه را ادامه دهید تا انشاءالله انقلابمان در سراسر جهان گسترش یابد و به امریکا نشان دهیم که اسلام یعنی چه.

شهید «جمشیدافشین نیا»

در این جا وظیفه همه ما باید این است که با حفظ وحدت و برنامه‌ریزی دقیق جلوی آنها را بگیریم بر عین حالی که به انقلاب ضربه نخورده از روحانیت معظم و متعهد و آگاه و دلسوز که همیشه و در همه زمینه‌هاپیش قدم بوده‌اند (و در شهر ما تعداد انها انگشت‌شمارند) خواستارم در کنار نیروهای صادق و مخلص و مومن حزب‌الله با ایجاد وحدت و تشکیلات منسجم و برنامه‌ریزی های صحیح (که از اساسی‌ترین کارهاست) که جهت جذب و هدایت جوانان و ایجاد محیط های سالم و برنامه‌های دیگرو سازماندهی حزب‌الله است تلاش و کوشش نمایند تابتوانیم با این اسلحه جلو ان من پرستها و نادانها را بگیریم.

از برادران حزب‌الله می‌خواهم سطحی نگر نباشید و همه جوانب یک مساله را در نظر بگیرید و جاذبه‌تان در جذب افراد باید بسیار قوی باشد و همیشه صادق واقعی باشید نه ظاهری و با جذب افراد جای خالی شهدا را پر کنید و ضربه‌هایی را که به هر زمان از دوست شماها و غیره می‌خورید برایتان درس باشد که دیگر گول نخورید و این انتخابات درس بزرگی بود که چطور عده‌ای با شعارهای توخالی و تهمت زدن سعی داشتند مردم را گول بزنند و رای‌های آنها را بگیرند.

شهید«حسن روحی»

در پایان از تمام مردم محلات می خواهم که در تمام مرحله های انتخابات و غیره حزب جمهوری را مربی خویش قرار دهید و مواظب باشید که اشتباه نکنیدکه آخر موجب پشیمانی شود.

شهید« حسن نیکویی»

دوم تذکرم‌راجع انتخابات آینده مجلس است همان گونه که امام فرمودند سعی وتلاشتان دراین راه‌ مصرف شود که‌فرد اصلح ولایق را انتخاب کنید برطبق احکام وقوانین اسلام انتخاب کنید نه برطبق رابطه ضابطه‌را حاکم برانتخابات کنیم که اگر فردی صالح را انتخاب کردید خون شهیدان وفرامین امام وفقیه عالی قدررا عمل کرده اید واگر درغیر اینصورت باشد حتم بدانید که خیانت کرد ه اید سومین تذکرم اطاعت‌ازخداونداست «اطیعوالله واطیعواالرسول والامرمنکم.»که دردنبال آیه داردکه متفرق وجدا نشویدکه اگر متفرق شدید شکست خواهید خورد وحدت کلمه وحدت کلمه ترس ازخداترس از خدا اطاعت ازولایت فقیه اطاعت ازولایت فقیه تقوارا نصب العین خودقراردهیدودراین راه کوشش کنید

شهید «حسین پرستار»

همانگونه که اماممان خمینی کبیر گفته است کوشش کنید که رضای خدا را بدست آورید توجه کنید وبه اینکه شما الان مستخدم او هستید و همه هستیم همه کوشش کنیم که رضای خدا را بدست آوریم که رضای او اگر بدست آید ما دیگر آسیبی نمی‌بینیم و خوفی از چیزی نداریم اری سعی کنید که رضای خداوند را بدست اورید رضای خدا در این پیروی ولی فقیه یعنی امام خمینی و پشتیبان انقلاب و جمهوری اسلامی باشد به جبهه‌ها کمک جانی و مالی کنید در راهپیمایی ها و نماز جمعه و انتخابات و دیگر مراسم سیاسی شرکت کنید رضای خدا در این است که شکر نعمتهای بیکران او کنید و ای کسانی که به لقاء او امیدوارید با عمل به این آیه میتوانید به این آرزو برسید .

«فمن کان یرجو القاء ربه فلیعمل عنملا صالحا و لا یشرک بعباتده ربه احدا هذر»کسی به لقاء او امیدوار است باید نیکو کار شود و هرگز در پرستش خدا احدی را شریک او نگردانید این را هم بدانید که شرک به خدا فقط در بت پرستی و چند خدایی نیست ، شرک به خدا در حب دنیا و حب نفس هم هست که باید خود را از این الودگی ها پاک کرد انشاءالله .

شهید« حسین گلی»

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.